خانه
ورود اعضا

پرده نمایش

 • مناسب ترین سطح برای نمایش تصویر دیتا پرژکتور چه سطحی می باشد؟
  در کل تصویر دیتا پرژکتور را می توان روی هر سطح صاف و روشنی نمایش داد ولی پرده نمایش بهترین سطح برای نمایش تصویر دیتا پرژکتور می باشد. کیفیت تصویر دیتا پرژکتور  روی پرده نمایش بسیار خوب بوده ونور دیتا پرژکتور از سطح پرده نمایش به هیچ وجه انعکاس نمیابد. اگر از وایت بردهای معمولی به عنوان  صفحه نمایش  استفاده کنیم انعکاس نور دیتا پرژکتور از سطح آن باعث آزار چشم دانش آموزان و معلمان شده و باعث ایجاد سردرد و سرگیجه در استفاده های طولانی مدت از دیتا پرژکتور می شود.
   

  پرده نمایش , کلاس هوشمند , تجهیزات هوشمندسازی , دیتا پرژکتور , برد هوشمند , تکنولوژی تصویر , راهکارهای هوشمندسازی


  چه نوع پرده نمایشی برای آموزش مناسب میباشد ؟ 
  پرده نمایش های سقفی برای آموزش مناسب می باشند چون این نوع پرده ها از بالای وایت برد معمولی کلاس نصب شده و مماس به دیوار یا وایت برد کلاس پایین آمده و جمع می شوند لذا با استفاده از قلم های برد کلاس پایین آمده و جمع می شوند لذا با استفاده از قلم های برد هوشمند (نسل سوم و چهارم ) به راحتیمی توان روی این نوع پرده نمایش ها کار کرد.
  پرده نمایش های سقفی – برقی از این لحاظ مناسب تر می باشند که معلم می تواند با استفاده از ریموت کنترل پس از اتمام تدریس ، پرده نمایش را جمع کند و چون برای پایین آوردن مجدد پرده نمایش مجددا باید از ریموت کنترل استفاده شود ، لذا دانش آموزان نمی توانند در غیاب معلم پرده نمایش را پایین آورده و آسیبی به آن برسانند.
  پرده نمایش کریستال چیست ؟
  سطح این نوع پرده ها از دانه های بسیارریز کریستالی جهت افزایش کیفیت تصویر دیتا پرژکتور پوشانده شده است ولی چون این دانه های ریز کریستالی همانند سمباده مانع کشیدن قلم روی پرده می شوند به همین دلیل مناسب برای امر آموزش نیستند و از طرفی مانند پرده نمایش های معمولی قابلیت شتشستو ندارند.
  مناسب ترین اندازه پرده نمایش برای آموزش چیست ؟
  پرده های نمایش در ابعاد واندازه های مختلفی در بازار موجود می باشند سایزهای 180*180 سانتی متر برای کلاس های معمولی و 2 متر د 2 متر برای کلاس های بزرگ مناسب می باشند.

     0
نظرات کاربران
شما میتوانید بعد از ورود برای این مقاله نظر ثبت نمایید.
 • درج نظر
   
پیش دبستان و دبستان غیردولتی پسرانه پویش - منطقه 6 تهران
مادایران، نماد اطمینان
تبلیغات
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به اين سايت (مدرسه کلوب ) میباشد و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است © Copyright 2019 - MadresehClub.com