webads

تفکر و سبک زندگی

 • آشنایی با پژوهش و بکارگیری آن در فعالیت های روزمره
  منطق پژوهش: پژوهش، فرايندي منطقي و معقول است كه هدف آن كشف روابط بين پديدارها است. به دليل نظم و ترتيب حاكم بر پديدارها و رويدادها، امكان تنظيم قوانين، اصول و نظريه‌ها در رشته‌هاي گوناگون فراهم شده است و اين قوانين و اصول و نظريه‌ها، به نوبة خود گوياي نظم و همساني موجود در پديده‌هاست.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2623
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۹/۱۷
 • روانشناسی رنگ نوجوان
  بیشتر نوجوانان رنگ های شاد را دوست دارند و در لباس و وسایل خود از این رنگ ها استفاده می کنند .در رنگ درمانی بسته به نتایج روانکاوی رنگ های انتخابی پزشک معالج در لباس و وسایل نوجوانان به کار برده می شود. به طور معمول نوجوانان بر اساس عقاید و افکار خود رنگ های مورد علاقه شان را انتخاب می کنند واگر این انتخاب ها درست انجام شود به سلامت روان آنها منجر خواهد شد . برای مثال در پژوهش ها به اثبات رسیده که رنگ آبی به آرامش نوجوانان کمک می کند و رنگ های فسفری روحیه خشونت و تندخویی را در آنها ایجاد می کند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  4329
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۹/۱۲
 • رشد فکری در فرزند شما چگونه است؟
  کودک در این سن و سال گاهی مستقلا بکارهایی دست میزند و با علاقه نتیجه کار خود را ارزیابی میکند.البته پیش از دوره دبستان گاهی با نافرمانیهای خود درصدد ارضای این حس‏ برآمده است،ولی اکنون بیشتر بتوانائی خود میبالد و این پندار موقعی برای او مسلم میگردد و احساس استقلال میکند که بتواند تغییراتی در جهان خارج از خود،پدید آورد و با این عمل‏ نخستین گام را بسوی احساس مسئولیت در آینده برمیدارد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1338
  10 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۹/۳
 • نقش خانواده در کتابخوانی نوجوان
  عادت به مطالعه یک امر اتفاقی نیست و باید برای آن به‏طور جدی برنامه‏ داشت. شاید مهم‏ترین کاری که ما امروز از آن غفلت می‏کنیم، پی‏ریزی‏ رغبت به مطالعه در خانه است.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1676
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۸/۱۵
مادایران، نماد اطمینان
مدرسه کلوب