webads

جایگاه اینترنت در ایران

 • با وجود مزاياي مدارس هوشمند چرا توسعه آن در نظام آموزش ايران، کند پيش مي‌رود؟
  هرچند توسعه مدارس مجازي و هوشمند درسال‌هاي اخير در دستور كار مسئولان قرار گرفته است، اما وجود دست اندازهايي مانع از توسعه همه جانبه اين طرح شده است. غلامرضا صبوري ـ کارشناس آموزش معتقد است: يکي از موانع بزرگ در راه تحقق مدارس هوشمند، ضعف دانش آموزان در به کار بردن زبان انگليسي است.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2835
  9 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۵/۱۷
 • از ورود رايانه تا دگرگوني بنيادين در نظام آموزشي کشور
  از مهم‌ترين ويژگي‌هاي مدارس هوشمند اين است كه دانش آموزان با تفكر مستقل و ابراز خلاقيت، توانمندي خود را به كار مي‌گيرند و فضاي حاكم موجب به كارگيري توانمندي‌هاي مربيان، معلمان و اوليا براي تقويت آموزش و پرورش مي‌شود و محيط مدرسه زمينه يادگيري و ايجاد انگيزه و رغبت را در دانش‌آموزان فراهم مي‌کند
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2460
  6 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۵/۱۱
 • استفاده از دانش روز و اطلاعات اينترنت چگونه در مدارس امکان‌پذير مي‌شود؟
  متاسفانه در بعضي مدارس ما کامپيوتر و امکان دسترسي به اينترنت هست ولي هزينه‌اي براي ايجاد يک وب سايت داینامیک و توليد محتوا و به روزرساني آن وجود ندارد که اين يک چالش عمده است که بايد هر چه زودتر حل شود.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2005
  6 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۵/۱۱
 • با جدى گرفتن اينترنت، فرهنگ استفاده از آن گسترش مى يابد
  يك دانشجو مىگويد: «تاكنون براى نوشتن پاياننامه ام از چند استاد در كشورهاى استراليا، كره جنوبى و آمريكا مشاوره گرفتهام. احساس مىكنم به اين طريق هم اطلاعات خودم در زمينه موضوع تحقيقم بيشتر مىشود و بعداً به عنوان يك كارشناس خبره خودم را معرفى مى كنم، بلكه مىتوانم به پيشبرد علوم در كشورم هم كمك كنم.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1983
  7 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۵/۹
 • تاثیرات اینترنت در آموزش و پرورش
  امروزه دانش آموزان یک منبع بسیار جامع و یک محیط جذاب برای فعالیت های مشترک با دوستان در زمینه های مورد علاقه شان در دستان خود دارند. اما همه این مزایا تنها از طریق استفاده درست و مناسب از اینترنت تحقق می یابد. بدین منظور دانش آموزان می بایست مهارت های اساسی مورد نیاز برداشت اطلاعات از منابع موجود در اینترنت و ارزیابی سایت ها را بیاموزند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  4986
  6 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۵/۴
مادایران، نماد اطمینان
مدرسه کلوب