webads

سلامت روان

 • تاثیر مدرسه بر رشد و ارتقا بهداشت روان دانش آموز
  مدرسه موثرترین محل جهت آموزش و جهت گیری فرهنگی، و اجرای برنامه های رشد و توسعه ی جامعه می باشد که باید هماهنگ با اجتماع و خانواده باشد در عین حال از حمایتشان بهره گیرد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  8235
  16 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱۰/۱۷
 • نقش معلم در ارتقاء سطح بهداشت روان دانش آموز
  نقش معلم بعنوان عنصری اساسی در مدرسه در ایجاد دیدگاه مثبت در دانش آموزان نسبت به مدرسه و کلاس درس از اهمیت خاصی برخوردار است، با راهنمایی معلم درک می کند که برای ارزش داشتن باید موفق شود، شکست، محبوبیت، موفقیت، انزوا و را تجربه می کند. او با کمک معلم در مدرسه مراحلی را طی می کند و به موفقیت می رسد که در او ایجاد اعتماد بنفس می شود.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2534
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱۰/۱۷
 • حسادت در کودک و نوجوان و بررسی راههای کنترل آن
  به او بیاموزید که بداند برخی همسالان او همین چیزهایی را که فرزندتان در اختیار دارد هم ندارند به او کمک می‌کند که حسادت کمتری به دیگران بورزد و حتی به دوستانش کمک کند تا از داشته‌هایش استفاده کنند. این آغاز راه است و کودک شما علاوه بر شکرگزاری، بخشیدن چیزهای خوب را هم خواهد آموخت.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  5675
  3 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۹/۱۱
 • کودکان کار و جنگ
  صدها هزار کودک آواره و آسیب دیده ، این نسل سوخته دنیای امروز هستند . سازمان ملل وضعیت کودکان چنگ را شرم آور توصیف می کند. هر روز کودکان بیشتری به همراه افرادی که از خانواده آن ها باقی مانده از مرزها می گریزند. هر روز نوزادان بیشتری در آوارگی چشم بر جهان می گشایند تا به آمارها بپیوندند . در اردوگاه آوارگان ، همیشه غروب است به وقت انسانیت .
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2385
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۹/۱۰
 • خجالت یا اجتماع‌گریزی
  خجالتی بودن یا همان چیزی‌که باعث‌ می‌شود شما در ارتباط برقرار کردن با دیگران راحت نباشید،تنها یک احساس‌ است؛احساسی که تنها در درون شما وجود دارد و فقط خود شما آن را می‌فهمید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1927
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۸/۲۰
 • با ترس نوجوان خود چه کنیم؟
  یکی از تمایلات آدمی،خود دوستی‌ می‌باشد-که نباید آنرا با خودپرستی اشتباه‌ کرد-لذا میل دارد به حیات خود ادامه دهد و وجود خود را از هر خطری که سلامت یا حیاتش را تهدید کند مصون و محفوظ نگهدارد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3062
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۸/۱۹
 • ترس
  نوجوان زیباست،شاخه گلی زیبا پس نیاز به باغبانانی خوش‌ذوق‌ دلسوز و آگاه دارد که با محبت‌ و مهارت،مراقبش باشند و پرورشش دهند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1242
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۸/۱۹
 • مدیتیشن و اثرات مثبت آن ( به همراه آموزش یک روش ساده مدیتیشن )
  مدیتیشن می تواند به آرامش افراد در استرس، به حفظ سلامتی و به بهبودی بیماران کمک کند .کسانی کهمدیتیشن را به صورت مرتب انجام می دهند، هم کمتر دچار اضطراب و افسردگی می شوند و هم شادمانی و رضایت بیشتری از زندگی دارند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  19914
  4 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۸/۱۸
 • داروی ضد خجالت و اضطراب
  دانشمندان با استفاده از هورمون او کسی توکسین در حال‌ تولید داروی شگفت‌انگیزی هستند که به گفته آنان‌ می‌تواند خجالت و اضطراب را از بین ببرد.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  3172
  3 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۸/۴
 • چقدر با استرس درگیر هستید؟
  اگر نمی خواهید مغزتان پیر شود این استرس های هر روزه و مهارنشدنی را جدی بگیرید. استرس مزمن می تواند هیپوکامپ- منطقه ای از مغز است که کنترل حافظه کوتاه مدت ما را بر عهده دارد- را تحت تأثیر قرار دهد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2697
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۶/۲۴
مادایران، نماد اطمینان
مدرسه کلوب