webads

مدرسه موفق

 • فقط اینترنت و رایانه مدرسه را هوشمند نمی کند
  به عقیده بسیاری از کارشناسان علوم تربیتی مدارس که در ایران هوشمند شده اند تنها اسم هوشمندی را به یدک می کشند و تنها مجهز شدن مدارس به برخی از امکانات اولیه مانند تخته های هوشمند، اتصال به شبکه اینترنت و تجهیز مدرسه به چند دستگاه را نمی توان هوشمند سازی دانست.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  2839
  7 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۵/۲۱
 • مهم‌ترين اهداف مدارس هوشمند
  افزايش مشاركت عناصر مرتبط با سيستم مدرسه به ويژه اوليا، مربيان و دانش آموزان و فراهم كردن امكان تعامل بيشتر آنان با يكديگر، مهم‌ترين هدف يك مدرسه هوشمند است.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3800
  6 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۵/۱۱
 • معلمين مدارس هوشمند بايد چگونه باشند؟
  معلمين مدارس هوشمند الزامي به متخصص بودن در حوزه IT ندارند بلکه بايد بتوانند از سيستم اين مدرسه مطلع باشند و از امکانات آن خوب استفاده کنند. به عنوان مثال يک معلم اين نوع مدارس بايد خوب بداند که منابع در کجاها وجود دارند که وقتي دانش‌آموز سوالي مطرح کرد وي را به منابع مورد نظر راهنمايي کند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3093
  7 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۵/۱۱
 • ویژگی‌های مدارس موفق
  به دیگر سخن، تاسیس و آماده‌سازی مدرسه‌های موفق یا استاندارد، دغدغه همیشگی، همه نظام‌های آموزشی بوده است. از این روست که تاکنون الگوها و تلاش‌های گوناگونی برای نشان‌دادن مدرسه استاندارد عرضه شده است..در طول تاریخ آموزش و پرورش، برنامه‌ریزان مدرسه‌ها و مربیان، در جست‌وجوی شاخص‌ها یا استانداردهای مدرسه کیفی بوده‌اند.
  تعداد نظر:  4
  تعداد بازدید:  3658
  7 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۴/۲۸
 • میز و نیمكت غیراستاندارد، دانش‌آموزان بیمار
  این خبر جدیدی نیست، ولی زمانی اهمیت خود را بیشتر نشان می‌‌دهد كه بدانیم بیشتر این اختلالات، با تحصیل و محیط مدرسه دانش‌آموزان مرتبط است و رعایت نكردن استانداردها در مكانی كه دانش‌آموزان بیشترین وقت خود را در آن سپری می‌كنند، در ایجاد این اختلالات نقش غیرقابل انكاری دارند.
  تعداد نظر:  2
  تعداد بازدید:  3705
  8 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۴/۳۱
مادایران، نماد اطمینان
مدرسه کلوب