webads

موفقیت تحصیلی

 • روش تدریس چگونه باشد تا در دانش آموز انگیزه ی یادگیری ایجاد کند؟
  تجارب یادگیری را باید طوری تنظیم کرد که همه دانش آموزان بتوانند حد اقل برای‌ خود قدری احترام قایل شوند برای نیل‌ به این هدف دانش آموزان را نباید باهم‌ مقایسه کرد باید فرصت داد تا دانش آموزان‌ در جهت هدف‌های فردی خود تلاش کنند و دانش آموزان کند آموز را از کمک‌های‌ فردی برخوردار کرد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  6944
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۹/۲
 • شوق یادگیری را در کودکمان پرورش دهیم
  برای ایجاد انگیزه و علاقه در دانش آموزان، کاربرد روش‌های مطرح شده در این مقاله می‌تواند در پیشرفت‌ تحصیلی دانش آموزان و بر انگیختن رغبت‌ آنان نسبت به درس موثر و کارآ باشد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3773
  3 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶
 • معلّم یک دقیقه‌ای‌
  کتاب معلم یک دقیقه‌ای، توصیف احوال و اندیشه‌هایمعلم موفقیاست که با شیوه‌ای‌ آسان به تقویت و پرورش عزت نفس-ابتدا در خود و سپس در شاگردانش-پرداخته و فرآیند جدیدی از یادگیری به وجود آمده است‌ که تمام عمر پایدار می‌ماند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3375
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶
 • چند ساعت در مدرسه کافیست؟
  بررسی‌ها نشان داده کاهش و یا افزایش زمان حضور دانش آموز در مدرسه به‌هیچ‌ وجه شاخص مناسبی برای بررسی کارآمدی آموزش و پرورش نیست. مهم، کیفیت آموزش در ساعات مورد نظر است. به همین دلیل ساعات آموزشی در مقاطع مختلف در کشورهای دنیا با هم مقایسه شده‌اند
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  2676
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳
 • مجوزی برای موفقیت تحصیلی
  گاهی اوقات علی‌رغم تمام تلاش‌های‌ والدین،فرزندان انگیزه کافی برای درس‌ خواندن ندارند و یا در حین انجام تکالیف‌ از تمرکز کافی برخوردار نیستند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2163
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳
مادایران، نماد اطمینان
مدرسه کلوب