webads

هوشمند سازی مدارس

 • پرده نمایش
  مناسب ترین سطح برای نمایش تصویر دیتا پرژکتور چه سطحی می باشد؟
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  5325
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱
 • هوشمند سازی و آغاز یک راه
  همانطور که میدانیم طب و تاب هوشمندسازی مدارس به کشور ما هم وارد شده و نیاز امروز ما اینست است که از تمامی تکنولوژی های مناسب در جهت رشد آموزش و پرورش بهره برداری نماییم. احتمالا برای شما هم این سوال پیش آمده است که برای هوشمندسازی یک مدرسه از کجا باید شروع کرد؟ چه تجهیزات و چه نرم افزارهایی مورد نیاز می باشد از بین محصولات موجود در بازار کدام یک مناسب استفاده در مدارس می باشد؟
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3734
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱
 • الگوی حل مسأله
  اکثر متخصصان آموزشى معتقدند که براى جذب بهتر محتواى آموزشى لازم است که شاگردان به صورت فعال، ديده‌ها، شنيده‌ها و تجارب خود را دربارهٔ محيط به نحوى تنظيم کنند که يافته‌ها و اطلاعات جزئي، بخشى از ساخت شناختى پايدار آنان شود. اين امر امکان‌پذير نيست، مگر اينکه شاگردان نسبت به اطلاعات و معلومات مورد نظر احساس نياز کنند.شاگردان در يادگيرى از طريق حل مسأله، با بهره‌گيرى از تجارب و دانسته‌هاى پيشين خود، دربارهٔ رويداد‌هاى محيط خود مى‌انديشند تا مشکلى را که با آن مواجه شده‌اند به نحو قابل قبولى حل کنند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3965
  7 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۳/۳۰
 • الگوی پیش سازمان‌دهنده
  منظور از پيش سازمان‌دهنده مفهوم، مطلب يا موضوعى است که در تدريس يک درس مورد استفاده قرار مى‌گيرد تا بوسيلهٔ آن، قسمت‌ها و مطالب مختلفى که رشته‌اى از دانش را تشکيل مى‌دهد، با نظمى خاص سازمان يابد و در ذهن شاگرد جاى گيرد.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  3352
  5 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۳/۳۰
 • الگوی سازمانی‌نگری
  در الگوى سازمانى‌نگري، توجه به شاگرد و توانايى‌هاى او از اهميت خاصى برخوردار است.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2457
  5 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۳/۳۰
 • انواع الگوهاى تدريس
  الگوى تدريس چهارچوب ويژه‌اى است که عناصر مهم تدريس در درون آن قابل مطالعه است و شناخت و آگاهى از عناصر و عوامل مذکور مى‌تواند معلم را در اتخاذ روش‌هاى مناسب تدريس کمک کند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2470
  3 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۳/۳۰
 • راهنمای استفاده از پرتال
  درعین حال این پرتال درنظر دارد تا با توسط امکانات بکاررفته در شبکه های اجتماعی به آشنا شدن دانش آموزان با فضای اینترنتی امن و قابل نظارت کمک شایانی نماید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2052
  3 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۳/۱۰
مادایران، نماد اطمینان
مدرسه کلوب