مدرسه کلوب | Madresehclub
خانه
ورود اعضا
آخرین پست تاپیک : ۱۲:۲۳ ۱۳۹۵/۵/۲۶
275418 بازدید

تست روانشناسی

 • avatar
  کاربر یک ستاره ⋆|349 سپاس شده|1170 پست
  ۱۱:۳۰ ۱۳۹۱/۶/۱۳
  در این تاپیک تست روانشناسی شخصیت - تست روانشناسی رنگها - تست روانشناسی جدید - تست های روانشناسی - تست روانشناسی آنلاین - تست روانشناسی ازدواج - تست روانشناسی جالب -  به شما کاربران عزیز ،  ارائه میگردد.
  شما دوستان هم ، همکاری کنید.


  یه تست روانشناسی فوق العاده

   لطفا صادقانه جواب بدین و جواب ها رو دقیق تو ذهنتون نگه دارین و در آخر با بررسی ها مقایسه کنید، لطفا قبل از جوابگویی خودتون به سوال ها، هیچ کدوم از پاسخ ها رو نخونین، چون نتیجه ی نهایی نادرست در میاد!!!


  1- در جنگل در حال قدم زدن با شخصی هستید، شخص همراه شما کیست؟


  2- باز هم در جنگل، قدم می زنید. حیوانی را می بینید. می توانید بگویید چیست؟


  3- چه تعامل یا ارتباطی بین شما و آن حیوان ایجاد می شود؟


  4- به اعماق جنگل می روید. وارد محوطه ای بدون درخت می شوید و در مقابل خود، خانه ی رویایی و ایده آلی را که در ذهن داشتید می بینید، آن را توصیف کنید؟


  5- آیا دور خانه ی شما نرده یا توری وجود دارد؟


  6- وارد خانه می شوید. به اتاق ناهار خوری می روید و میز ناهار خوری را می بینید. توضیح دهید روی میز و دور و بر آن چه می بینید؟


  7- از در پشت خانه خارج می شوید. بر روی چمن ها یک فنجان قرار گرفته است. جنس فنجان از چیست ( سرامیک، شیشه، کاغذ، چینی، پلاستیک و...) ؟


  8- با فنجان چه می کنید؟


  9- در حاشیه و اطراف خانه قدم می زنید و خود را کنار آب می بینید، آبی که می بینید چه نوع است (اقیانوس، دریاچه، دریا، رودخانه، نهر و ...) ؟


  10- چگونه از روی آب می گذرید؟

  پاسخ های خود را با بررسی های زیر مقایسه کنید و نتیجه بگیرید:
  1- همراهی که از او نام بردید و با شما قدم می زند، مهم ترین فرد زندگی شماست.


  2- اندازه حیوانی که در جنگل می بینید، بیانگر حجم مشکلات شخصی شماست.


  3- ارتباطی که با حیوان برقرار می کنید و اعمالی که انجام می دهید نشان می دهد که به شیوه با مشکلات خود(مثبت یا منفی) برخورد خواهید کرد.


  4- اندازه ی خانه ی رویایی شما، تعیین کننده ی مقدار انگیزه و هدف شما در حل مشکلات و مسائل است.


  5- اگر هیچ نرده یا حصاری دور خانه ی رویایی خود در نظر نگرفته اید، نشان می دهد که شخصیت آزادی دارید و همیشه از مردم استقبال می کنید و به آن ها خوشامد می گویید. بر عکس، حضور نرده، نمایشگر شخصیت بسته و محدود شماست، شما ترجیح می دهید که افراد، سرزده به دیدن شما نیایند.


  6- اگر پاسخ شما شامل خوراک، افراد و یا گل ها نیست، از زندگی کاملا ناراحت هستید.


  7- دوام وپایداری جنسیت فنجان انتخاب شده توسط شما، پایداری رابطه شما و شخص نامبرده در سوال اول را نشان می دهد.


  8- نحوه کار شما با فنجان، نشانگر طرز تفکر شما نسبت به شخص سوال اول است.


  9- اندازه ی حجم آبی که می بینید، بیانگر عاطفه و احساسات شماست.


  10- میزان خیس شدن شما، هنگاهی که از آب عبور می کنید، اهمیت ارتباطات و روابط عاطفی شما را نشان می دهد. • avatar
  نگین ملکی
  کاربر یک ستاره ⋆|349 سپاس شده|1170 پست
  ۰۹:۴۷ ۱۳۹۴/۸/۲۶
  راز جذابیت در چیست؟ یکی از مهمترین رموز رسیدن به جذابیت این است که بدانیم جذابیت چیزی غیر از زیبایی است‌ .
  شخص می‌تواند صورت زیبایی نداشته باشد اما بسیار جذاب باشد و هم چنین می‌تواند بسیارزیبا باشد اما اصلاً جذابیت نداشته باشد. جذابیت و گیرایی ! نگران نباشید این یک ویژگی کاملاً اکتسابی است که با در نظر گرفتن موارد زیر می توانیم بدست بیاریم:


  🎪ظاهری آراسته داشته باشید:
  تمیز و مرتب باشید، هماهنگی و پاکیزگی شما، ناخودآگاه شما را جذاب می‌کند. بعضی از افراد براساس تصوری اشتباه برای جذاب شدن به زحمت زیادی می‌افتند و خود را به شکل‌های عجیب و غریبی درست می‌کنند.
  مهمترین مسئله این است که مرتب و هماهنگ و در عین حال ساده باشید. نامرتب بودن حتی حرفهای قشنگ‌، مثبت و تأثیرگذار شما را خراب می‌کند.

  🎪بیشتر سکوت کنید:
  غالباً افراد به اشتباه برای این که جذاب‌تر شوند، بیشتر شلوغ می‌کنند وبا صحبت کردن زیاد و بی جا به بی راه می‌روند. سکوت‌، یک تأثیر ذهنی و روانی بسیار قوی می‌گذارد. در سکوت‌، فرد پیرامون خود خلاء ایجاد می‌کند و هر خلایی‌، جذب را سبب می‌شود. آنها که بیشتر صحبت می‌کنند و کمتر می‌شنوند از جذابیت خود می‌کاهند، حال آن که سکوت و گوش دادن بیشتر به واقع شما را عاقل‌تر و قابل اطمینان‌تر معرفی می‌کند و این زمینه‌ای مساعد برای صمیمیت بیشتر است‌. سکوتی سرشار از اعتماد به نفس سرچشمه صمیمیت است‌.

  🎪نرم و ملایم سخن بگویید:
  هنگامی که نرم و ملایم صحبت می‌کنید افراد را جذب خود می‌کنید و به راحتی می‌توانید بر روی آنها تأثیر بگذارید. آدم‌های خشن و داد و بیدادی و زود جوش افراد مناسبی برای اطمینان کردن‌، نیستند.


  🎪محترم باشید:
  بی‌احترامی به خود، به دیگران و بی‌احترامی و بی ادبی در کلام و رفتار همگی از جذابیت شما می‌کاهد. شما باید هم در ظاهر آراسته باشید و هم در باطن وارسته‌. افراد مؤدب و متین و محترم بی تردید جذابند و این جذابیت از درون موج می‌زند.
  محترم و مؤدب و باشخصیت باشید، خواهید دید خود به خود جذاب می‌شوید.

  🎪زیاد شوخی نکنید اما بسیار لبخند بزنید
  شوخی فراوان از انرژی ذهنی و جذابیت شما می‌کاهد چرا که شوخی فراوان به تدریج مرزهای لازم بین افراد را از بین می‌برد. متبسم باشید که تبسم به چهره شما جذابیتی عمیق می‌بخشد. در تبسم‌، سنگینی ، متانت و جذابیت است‌.

  🎪قاطعیت! یعنی جذابیت‌:
  کسانی که شخصیت قاطعی دارند و هدفها و ارزش‌های معینی دارند، بی‌استثنأ می‌توانند افراد جذابی باشند. زیرا شخصیت‌هایی جذاب و تأثیرگذارند که بسیار مصمم هستند و اعتماد به نفس دارند. به دنبال اهداف مشخصی بودن و به آنها رسیدن اعتماد به نفس زیادی به ارمغان می‌آورد و جذابیت از وجود چنین شخصی موج می‌زند.
  آسان بود، این طور نیست‌؟ فکر می‌کنم شما هم می‌توانید یکی از جذاب‌ترین و ماندگارترین‌ها باشید.پس شروع کنید؛دست به کار بشوید!
 • avatar
  مرضیه قربانی
  کاربر فعال|202 سپاس شده|524 پست
  ۱۹:۰۵ ۱۳۹۴/۹/۳
  تست روانشناسی
  فکر کن الان تو یک کافی دنج تنها کنار پنجره نشستی و باران میاد
  بین نوشیدنی های زیر کدومو سفارش میدی؟
  ۱-قهوه تلخ
  ۲-قهوه شیرین
  ۳-نسکافه
  ۴-کاپوچینو
  ۵-چای ساده با قند
  ۶-چای با کیک
  ۷-چای با بیسکوییت
  ۸-چای میوه ای
  ۹-آب طعم دار
  انتخاب هرکدوم از موارد بالا روحیه شمارو نشون میده
 • avatar
  مرضیه قربانی
  کاربر فعال|202 سپاس شده|524 پست
  ۱۹:۰۶ ۱۳۹۴/۹/۳
  جواب تست:

  1- شما بخشنده و سخاوتمند هستید. شما برای همیشه برای پیشرفت خود تلاش می کنید. شما ایده آل هایی بسیار بالاتر از حد افراد عادی دارید. برخی ممکن است تصور کنند ارتباط با شما دشوار است اما برای شما بسیار آسان نیست که کسی باشید که هستید. شما بسیار تلاش می کنید و خودخواه نیستید. شما کار و تلاش می کنید چون پیشرفت برایتان مهم است. توانایی فوق العاده ای در دوست داشتن و عشق ورزیدن به دیگران دارید تا زمانی که آنها دل شما را نشکنند. اما حتی پس از اینکه آنها با شما چنین کنند،هنوز در دل دوستشان خواهید داشت. افراد کمی هستند که آن چنان که شایسته شماست، از شما بابت کارهایی که برایشان انجام داده اید، تشكر می کنند

  2- شما بامزه، راستگو و رو راست و بسیار مسئولیتپذیر هستید. وجدان کاری دارید و مسئولیت های مرتبط و متعددی را می پذیرید. شما شخص بسیار خوبی هستید و دیگران به راحتی به شما اعتماد می کنند.شوخ هستید و باطنی درخشان دارید. به سرعت فکر می کنید و همیشه ماجرا و داستانی دارید که برای دیگران تعریف کنید.

  3- شما بسیار باهوش و متفکر هستید. افکار و ایده های مهمی دارید.دوست دارید به تنهایی راجع به ایده ها و تئوری هایتان فکر کنید. شما خویشتن گرا هستید اما دوست دارید با افرادی باشید که به فکر کردن و یاد گرفتن توجه دارند. بیشتر اوقات را با تفکر در مورد اخلاقیات سپری می کنید. شما سعی می کنید چیزی که درست است انجام دهید حتی اگر اکثریت جامعه با آن مخالف باشند.

  4- شما شخصیتی فلسفی، با گیرایی بالا دارید. فردی خاص هستید که کسی همانند شما به راحتی پیدا نمی شود. دیگران حتی ذره ای هم به شما شباهت ندارند. خیلی اوقات دیگران در مورد شما اشتباه قضاوت می کنند و یا برداشت نادرستی از گفتار و اعمال شما دارند و این شما را آزار می دهد. شما به حریم شخصی احتیاج دارید. خلاقیت درون شما شکوفا شود و رشد کند و برای این کار شما نیاز دارید که سایرین به آن احترام بگذارند.به راحتی می توانید روی تاریک و روی روشن زندگی را به وضوح بببینید. شما فردی بسیار احساساتی هستید.

  5- شما فردی مسئولیت پذیر هستيد. شما بسیار مستقل و متکی به خود هستید و بخوبی میدانید که چطور برای خود و کسانی که دوستشان دارید قوی و با استقامت پیش بروید. شعار شخصی تان در زندگی این است که "من آن را به روش خودم انجام خواهم داد." شما دقیقا می دانید که چه می خواهید و از اینکه به دنبال رویاهایتان بروید، ترسی ندارید. تنها چیزی که از دیگران می خواهید، صداقت است. شما به اندازه کافی شجاع هستید تا حقیقت را بپذیرید.

  6- شما مهربان و حساس هستید. مردم ارتباط خیلی خوبی با شما دارند. دوستان زیادی دارید و عاشق کمک کردن به آنها هستید. درون شما بسیار درخشان است و روابط تان گرم و صمیمانه که موجب می شود دیگران از زمانی که در کنار شما سپری می کنند لذت ببرند. هر روز به اینکه چه کاری برای بهبود و پیشرفت خود می توانید انجام بدهید، فکر می کنید. می خواهید که جذاب و خارق العاده باشید. بیشتر از هر کس دیگری در این دنیا به عشق ورزیدن نیاز دارید. شما حتی آمادگی دوست داشتن کسانی را که محبت و دوستی به شما نشان نمی دهند را نیز دارید.

  7- شما شاد و خونسرد هستید. بسیار حساس هستید و سایرین را به خوبی درک می کنید. شنونده خوبی هستید که به خوبی می دانید چطور بی طرفانه و بدون اینکه راجع به دیگران قضاوت کنید، به صحبت ها و درد دلهایشان گوش بدهید. معتقد هستید که هر کس برای زندگی خودش راه و ماجرایی دارد که در انتظار اوست تا به دنبال آن برود. به خوبی به استقبال افراد تازه ای که وارد زندگی تان می شوند همین طور اتفاقات تازه می روید. بسیار نادر است که مضطرب یا نگران شوید. معمولاً ریلکس هستید و به خوبی می توانید لحظاتی خوب را برای خود پدید بیاورید.

  8 - شما بسیار پر انرژی و بامزه هستید کسی که می داند چطور دیگران را بخنداند. هرگز فرصت ماجراجویی را از دست نمی دهید. گاهی اوقات به طرز غافلگیرانه ای به امور پایان می دهید که همه حیرت زده می شوند. همیشه با خودتان رو راست هستید. چیزهای زیادی جزو علائق شما هستند و اگر متوجه شوید چیزی در حیطه علائق شماست، آرام نمی گیرید تا اطلاعات کافی در خصوص آن کسب کنید.

  9- شما خوش بین و خوش شانس هستید. باور دارید که زندگی موهبتی ست که به شما داده شده است و تلاش می کنید تا هر چه بیشتر بدست آورید و از این موهبت بهتر استفاده کنید. به دستاوردهایتان افتخار می کنید. آماده اید تا برای همیشه در کنار کسانی که دوستشان دارید، بمانید. سلامتی برای شما بسیار مهم است. از هر فرصتی برای بخشیدن دیگران، یادگیری، و رشد و پیشرفت استفاده می کنید چرا که باور دارید زندگی بسیار کوتاه است و باید از این فرصت کم برای این کارها استفاده کرد.
 • avatar
  مرضیه قربانی
  کاربر فعال|202 سپاس شده|524 پست
  ۱۹:۲۴ ۱۳۹۴/۹/۳
  تست روانشناسی نقاشی کودکان
  تست های روانشناسی
  بین نقش رنگ و زندگی عاطفی کودک با در نظر گرفتن دوران تکاملی او یک حالت متوازی است.

  - ۳ تا ۶ سالگی کودک بیشتر تحت تأثیر فشارهای درونی است، بنابراین علاقه وافری به استفاده از رنگ دارد و آن را مقدم بر شکل ظاهری می داند ولی به تدریج که سن او بالا می رود از وابستگی اش به رنگ کم می شود و علاقه او به تقدم شکل بر رنگ فزونی می یابد…..

  .

  .

  - هر قدر کودک کوچکتر باشد رنگ های زنده تر را به کار می برد. در کودکستان کودکان ترجیح می دهند رنگ های گرم و تند استفاده کنند و فقط کودکانی که در خانه تحت نظارت شدید هستند رنگ های سرد را انتخاب می کنند که علت اصلی به مشکلات عاطفی و روانی مربوط می شود.

  - فقدان رنگ در تمام یا قسمتی از نقاشی نشانگر خلاء عاطفی و گاهی دلیل بر گرایش های ضد اجتماعی است.

  - کودکان سازگار در نقاشی هایشان به طور متوسط از ۵ رنگ مختلف استفاده می کنند.

  - کودکان گوشه گیر یا آنها که ارتباط با دنیای خارج را دوست ندارن از یک یا دو رنگ بیشتر استفاده نمی کنند.

  - علاقه واقعی کودک به رنگ زمانی شروع می شود که او سعی در کشیدن شکلهایی می کند. این مرحله تا ۷ یا ۸ سالگی به درازا می کشد. کودک برای استفاده از رنگ ها فقط تحت تأثیر احساسات خود قرار دارد. مثلا ممکن است چمن را بنفش بکشد چون هم می خواهد چمن را نشان دهد و هم از رنگ بنفش خوشش می آید.کودک در حین بزرگ شدن به تدریج ارتباط میان اشیا و رنگ حقیقی آنها را درک می کند، ولی بدو امر این موضوع فقط در مورد چیزهایی است که برایش ارزش عاطفی دارند؛ مثلا اگر مادرش موهای بور داشته باشد هر زنی را که می کشد موهایش را بور می کند زیرا این رنگ برایش انباشته از نیروی عاطفی است.

  شناخت کودک با توجه به رنگ استفاده شده در نقاشی

  کودکانی که در نقاشی‌های خود رنگ‌های سرد مثل رنگ‌های آبی یا سبز را انتخاب می‌کنند ، متفکر هستند و سنجیده‌تر عمل می‌کنند.

  استفاده از رنگ‌های قهوه‌ای و خاکستری نشان دهنده ناراحتی‌های درونی کودکان است.

  استفاده‌ی آزادانه از رنگ قرمز در نقاشی‌ها توسط کودکان ، خصومت و دشمنی یا نیاز به محبت را نشان می‌دهد. و گاه نشانه‌ی عشق و علاقه‌ای ساده و بی آلایش است.

  رنگ آبی در نقاشی کودکان نشان دهنده‌ی سازگاری ، تمایل به اطاعت و کنترل یا سرکوب احساسات است.

  کودکانی که زیاد از رنگ سبز استفاده می‌کنند ، معمولا احساسات قوی و آشکاری ندارند.

  کودکان به ندرت به رنگ‌های قهوه‌ای ، سیاه یا خاکستری علاقه دارند.

  استفاده درهم و برهم از رنگ قهوه‌ای در نقاشی در واقع نشانه‌ی اعتراض به والدین است.

  هم چنین اگر کودک به طور مداوم از رنگ سیاه برای رنگ‌آمیزی استفاده کند ، نشان دهنده‌ی اعتراض ، ترس و یا اضطراب است.
  شناخت کودک با توجه به موضوع نقاشی

  کودک با تمام وجود و شخصیت ذهنی و عاطفی خود نقاشی می کند. موضوعاتی که در نقاشی کودکان دیده می شود آدم، خانه، درخت، خورشید، ماه، حیوانات و خانواده است.
  آدم

  هنگامی که کودک شکل آدمی را می کشد پیش از هر چیز شکل خود یا درکی که از بدن و تمایلات دارد را بیان می کند. اگر آدمک در مجموع هماهنگ باشد، احتمال بسیاری وجود دارد که کودک کاملا سازگار باشد. اگر اگر آدمک مثلا در اندازه ای خیلی کوچک یا در گوشه ای از کاغذ کشیده شده باشد به معنای آن است که کودک خود را کم ارزش و از دیگران پایین تر می داند. اگر این کم بها دادن به خود در چند نقاشی کودک ادامه پیدا کرده باشد نشانگر خجالتی بودن اوست که ممکن است تا حد تمایل به ناپدید شدن نیز پیش برود. در نقاشی فقدان دست و بازو نیز علامت کم بها دادن به خود و عدم امنیت است.

  کودکانی که خود را بالاتر از بقیه می دانند آدمک هایی با اندازه بزرگ رسم می کنند. این نوع نقاشی مخصوص کودکانی است که اختلال عاطفی دارند یا به طور معمول کودکانی هستند زودرنج و حساس که همیشه فکر می کنند مورد ظلم و ستم قرار گرفته اند.
  خانه

  خانه نماد پناهگاه و هسته اصلی و گرمی خانواده است که ممکن است مورد علاقه یا تنفر کودک باشد.

  - زندگی سعادتمند در خانه باغچه، گل، درهای بزرگ، پنجره و دودکش بخاری را می کشد، خانه با حالت دلباز عرضه می شود.

  - خانه بدون در ورودی در ۵ تا ۸ سالگی نشانه خجالتی بودن کودک و وابستگی شدید به مادر، بعد از ۸ سالگی نشانگر احساس خود کوچک بینی و تنهایی کودک در نوجوانی نشانگر شرم و حیای زیاده از حد و داشتن احساسات رقیق است. هنگامی که پدر و مادر جدا شده باشند خانه به دو قسمت تقسیم می شود و اغلب دارای دو در ورودی است که یک قسمت از خانه نماد زندگی خانوادگی واقعی و در دیگر نشانه زندگی تحمیل شده به کودک است.

  - خانه به صورت قصر به منزله پناهگاهی مطلوب است.

  - خانه به صورت زندان نشانگر فشارهای خانوادگی و ناسازگار و از هم پاشیده است.

  - کوچه امکان خارج شدن از خانه و محیط محدود خانواده و بالاخره از خود بیرون آمدن است.
 • avatar
  صدف .ع
  کاربر یک ستاره ⋆|721 سپاس شده|1117 پست
  ۰۹:۵۲ ۱۳۹۴/۹/۴
  مدرسه کلوب
  مرضیه قربانی : 
  تست روانشناسی
  فکر کن الان تو یک کافی دنج تنها کنار پنجره نشستی و باران میاد
  بین نوشیدنی های زیر کدومو سفارش میدی؟
  ۱-قهوه تلخ
  ۲-قهوه شیرین
  ۳-نسکافه
  ۴-کاپوچینو
  ۵-چای ساده با قند
  ۶-چای با کیک
  ۷-چای با بیسکوییت
  ۸-چای میوه ای
  ۹-آب طعم دار
  انتخاب هرکدوم از موارد بالا روحیه شمارو نشون میده
  مدرسه کلوب

  من 4

 • avatar
  مه تاب
  کاربر جدید|34 سپاس شده|143 پست
  ۱۰:۳۰ ۱۳۹۴/۹/۸
  6
 • avatar
  نگین ملکی
  کاربر یک ستاره ⋆|349 سپاس شده|1170 پست
  ۱۵:۱۶ ۱۳۹۴/۱۲/۱
  شخصیت شناسی؛ فرزند چندم خانواده هستید؟

  آیا فکر می کنید اینکه فرزند چندم خانواده باشید، می تواند بر شکل گیری شخصیت شما تاثیر گذار باشد؟ این مطلب را با ما دنبال کنید تا به همه چیز در این رابطه پی ببرید...


  تک فرزندان
  نقاط مثبت: این افراد همان ها هستند که دنیا را متحول می کنند. افرادی تکلیف-گرا، مرتب و منظم، با وجدان و وظیفه شناس، و بسیار قابل اطمینان می باشند. آنها عاشق واقعیت، افکار و اندیشه ها، و جزئیات هستند. و از قبول مسئولیت های مختلف واهمه ای ندارند.
  نقاط منفی: یکی از خصیصه های منفی این افراد سرسختی و خشونت شدید آنهاست. کمی کینه ای و پرتوقع هستند و معمولاً از قبول اشتباهاتشان سر باز میزنند. به هیچ وجه انتقادپذیر نیستند. در برابر دیگران افرادی بسیار حساس و نفوذ پذیرند که احساساتشان خیلی زود جریحه دار می شود.


  فرزندان اول خانواده
  نقاط مثبت: آنها ذاتاً فرمانده به دنیا آمده اند. احتمالاً رئیس جمهورها، فضانوردان و مدیرعاملین همه فرزندان اول خانواده هستند. فکر می کنند که همیشه حق و اولویت در هر کاری با آنهاست. فرزندان اول به دو دسته تقسیم می شوند: پرورش دهندگان افراد مطیع یا متحول کنندگانی سلطه جو. هر دو یکسان هستند فقط از متدهای مختلفی استفاده می کنند. معمولاً فرزندان اول خانواده، افرادی ایرادگیر، مشکل پسند، و دقیق هستند و عاشق توجه به جزئیات مسائلند. افرادی وقت شناس، منظم، و با کفایتند که دوست دارند همه چیز به بهترین نحو انجام شود. از مسائل غافلگیر کننده نیز به هیچ وجه خوششان نمی آید.
  نقاط منفی: معمولاً این افراد کمی بداخلاق، ترشرو بی احساس به نظر می آیند. گه گاه به خاطر زورگویی و فشاری که بر سایرین می آورند، تهدید کننده و رعب آور هستند. چون فکر می کنند که همیشه حق با آنهاست و فقط خودشان همه چیز را می دانند، به دیگران اطمینان کمی دارند. ریاست مآب، ایرادگیر و نسبت به اشتباهات حساس و نکته سنج هستند.


  فرزندان وسط خانواده
  نقاط مثبت: فرزندان وسطی، افرادی خانواده دوست هستند که دیگران از بودن با آنها لذت می برند. مهمترین نیاز آنها، آرام نگاه داشتن اقیانوس پرتلاطم زندگی است و شعار آنها “آرامش به هر قیمتی” است. اینها افرادی بسیار آرام و بی سر و صدا، شیرین و دوست داشتنی هستند و شنوندگان خوبی به شمار می روند. مهارت زیادی در حل مشکلات دارند چون همیشه هر دو جنبه ی یک مشکل را بررسی می کنند و دوست دارند همه را خوشحال کنند. همین مسئله باعث می شود که مشاوران و میانجیگران خوبی باشند
  نقاط منفی: نسبت به فرزندان اول خانواده، احساس سلطه گری کمتری دارند، اما دوست دارند همه آنها را ستایش کرده و دوست بدارند—یا حداقل با آنها احساس شادی و خوشبختی کنند. از آنجا که سعی در راضی نگاه داشتن همه دارند، ممکن است به افرادی وابسته تبدیل شوند. نمی توانند خوب تصمیم بگیرند تا جایی که باعث رنجاندن دیگران می شود. همچنین برای شکست و اشتباهات دیگران، خود را سرزنش می کنند.


  فرزندان آخر خانواده
  نقاط مثبت: افرادی شاد و سرزنده اند که این شادی و سرخوشی را با خود همه جا می برند و دیگران را نیز از آن بهره مند می کنند. مهارت های مردمی آنها بسیار قوی است و عاشق این هستند که دیگران را با حرف ها و کارهایشان سرگرم کنند. هیچ کس برای آنها غریبه نیست و به سرعت با همه صمیمی می شوند. افرادی برونگرا هستند که از وجود دیگران انرژی می گیرند. از ریسک کردن واهمه ای ندارند
  نقاط منفی: خیلی زود خسته می شوند. از طرد شدن واهمه داشته و افق توجهاتشان کوتاه است. افرادی خود گرا هستند. معمولاً به خاطر توقعات غیر واقعیشان از رابطه، که تصور می کنند در همه ی رابطه ها باید همیشه خوشی و خنده برقرار باشد، رابطه های زیادی را به فنا می دهند. اما نمی دانند که عمر چنین رابطه هایی بسیار کوتاه است.
 • avatar
  بامداد
  کاربر جدید|22 سپاس شده|42 پست
  ۱۳:۵۶ ۱۳۹۴/۱۲/۱۹

  تست روانشناسی : کدام چشم درنگاه اول شما را جذب خود میکند 😊

  تست روانشناسی
 • avatar
  نگین ملکی
  کاربر یک ستاره ⋆|349 سپاس شده|1170 پست
  ۱۰:۴۹ ۱۳۹۵/۴/۲۱
  مدرسه کلوب
  بامداد : 

  تست روانشناسی : کدام چشم درنگاه اول شما را جذب خود میکند 😊

  تست روانشناسی
  مدرسه کلوب

  9

 • avatar
  نرمین
  کاربر جدید|20 سپاس شده|47 پست
  ۱۵:۵۵ ۱۳۹۵/۵/۲۰
  ✅ شخصیت شناسی از روی عکس پروفایل

  1.عکس صورت

  اگر عکس پروفایل شما تنها بخشی از صورت تان است، پس شما فردی با وجدان و وظیفه شناس هستید. شما عاشق سیاست، نظم، قانون و رفتارهای برنامه ریزی شده اید و دوست دارید چهره واقعی خود را، همان گونه طبیعی و ساده به نمایش بگذارید. از آن که دیگران شما را فردی پخته و با تجربه ببینند نیز لذت می برید.

  2.عکس دسته جمعی

  عکس دسته جمعی نشان دهنده شخصیت برونگرای شماست. شاید عکس دسته جمعی که شما از خودتان به اشتراک می گذارید آنقدر خوب و با کیفیت نباشد اما همین که افراد محبوب تان را نشان می دهد، کافی است. شاید هم می خواهید با این کار با یک تیر دو نشان بزنید؛ هم تصویری آراسته از خود که برای ‌مهمانی حاضر شده‌اید را به نمایش بگذارید و هم با حضور دیگران در تصویر می‌گویید که به بودن در جمع علاقه دارند و اهل معاشرت هستید. تفریح، میهمانی و خوشگذرانی در اولویت زندگی شما قرار دارد و جمع با دوستان تان را به تنهایی ترجیح می دهید.

  3.عکس رنگی

  عکس های رنگی طرافداران زیادی دارند. شما نیز مانند عکس تان شخصیتی دلنشین و مطبوع دارید. چهره شما در عکس هایی که به اشتراک می گذارید معمولا خندان و شاداب است اما آنچه در عکس برایتان اهمیت دارد، نه تنها چهره خندان بلکه انرژی مثبتی است که به مخاطبان خود منتقل می کنید. این را هم اضافه کنیم که روحیه سازگاری و همکاری با دیگران در شما موج می زند به همین دلیل تمام تلاش تان را می کنید تا در هارمونی و تعادل با اجتماع باشید.

  4.عکس سیاه و سفید

  یک عکس سیاه و سفید هم می‌تواند انتخاب دیگری برای عکس پروفایل تان باشد. از آنجا که شما رنگ های سیاه و سفید را ترجیح می دهید، اینطور به نظر می رسد که تمایل زیادی به رنگ های شاد ندارید. انتخاب رنگ های خنثی نشان دهنده این است که شما خیلی خودتان را با مسائل عاطفی درگیر نمی کنید، به بیانی خیلی احساساتی نیستید. از طرف دیگر این رنگ می تواند نشان دهنده ناراحتی یا حتی احساسات منفی در شما باشد.

  5.عکس هنری

  شما فرد روشن فکری هستید که از تضاد و تناقض لذت می برید، اصلا کمال را در همین تضادها می بینید. شما ترجیح می دهید که چهره خود را به غیر از زمان هایی که می خواهید پیامی را منتقل کنید، در عکس نشان ندهید. به همین دلیل اکثر عکس هایتان از زاویه پشت سر یا تنها از پاها و دست هایتان گرفته می شود. این نشان دهنده هوش، ذکاوت، روشن فکری و اشتیاق شما به تجربه چیزهای جدید است.
 • avatar
  نرمین
  کاربر جدید|20 سپاس شده|47 پست
  ۱۵:۵۶ ۱۳۹۵/۵/۲۰
  🌀شخصیت شناسی از روی قاب گوشی


  این روزها گوشی تلفن همراه تبدیل به یکی از اعضای خانواده شده است. محال است گوشی تلفن همراه هوشمند داشته باشید و روزی به آن نگاه نکنید.

  برای حفظ گوشی از صدمات معمولا برای آن قاب می‌خرند. می‌دانستید قابی که برای گوشی‌تان انتخاب می‌کنید می‌تواند بخشی از شخصیت شما را نشان دهد؟

  قابی با پوست یا عروسک حیوانات

  ویژگی اصلی شخصیت شما صادق بودن است.

  📲قاب بیرنگ و شفاف

  شما دل نترسی دارید و دوست دارید دل را به دریا بزنید. شاید هم از هر چیزی همانطور که هست خوشتان می‌آید و علاقه زیادی به دستکاری طبیعت ندارید.

  📲قاب‌های چندکاره

  شما دوست ندارید در زندگی وقت تلف کنید. اینکه بخواهید در کیف دستی‌تان دنبال پول بگردید اعصابتان را خرد می‌کند. هر چیزی که همه چیز را دم دست شما نگه دارد برایتان ارزشمند است.

  📲قاب با باتری قابل شارژ

  برای شما اصلا مهم نیست که ظاهر گوشیتان نازیبا شود. مهم این است که بدون شارژ نمانید. شما معمولا آینده را پیش بینی می‌کنید.

  📲قاب با طرح انتزاعی

  شما یک هنرمند هستید و به طرح‌های فانتزی علاقه دارید زیرا می‌توانید آن را همانگونه که خود می‌خواهید تفسیر کنید.

  📲قاب با طرح برند

  شما دوست دارید سلیقه خود را به رخ بکشید و از نشان دادن مارکی که به آن علاقه دارید افتخار می‌کنید.

  📲قاب با طرح شخصیت

  برایتان مهم نیست که دیگران چه می‌گویند. کودک درون شما هنوز زنده است و شما نیاز دارید این بخش از شخصیتتان را فاش کنید.
 • avatar
  نغمــــــــــــــــــه وکیلی
  کاربر فعال|186 سپاس شده|543 پست
  ۱۰:۵۸ ۱۳۹۵/۵/۲۴

  معتبرترین و علمی ترین تست روانشناسی

  🔻برداشت شما از تصویر بالا چیست؟

  👬دو انسان
  🐻خرس
  🐘فیل
  🐶سگ

  تست روانشناسی
 • avatar
  نغمــــــــــــــــــه وکیلی
  کاربر فعال|186 سپاس شده|543 پست
  ۱۰:۵۹ ۱۳۹۵/۵/۲۴
  مدرسه کلوب
  نغمــــــــــــــــــه وکیلی : 

  معتبرترین و علمی ترین تست روانشناسی

  🔻برداشت شما از تصویر بالا چیست؟

  👬دو انسان
  🐻خرس
  🐘فیل
  🐶سگ

  تست روانشناسی
  مدرسه کلوب

  🔴آزمون رورشاخ يك آزمون فرافكنی متشكل از ده لكه‌ی جوهر به اشكال متقارن است كه در آنها از آزمودنی خواسته می شود به آزمايش كننده توضيح دهد كه لكه ها او را به ياد چه چيزهای می اندازند. هدف كلی آزمون ، سنجش ساختار شخصيتی مراجع با تاكيد بر شيوه های ناهشيار وی در پاسخ دادن به آن است.

  🔵تفسیر تست :
  دو انسان، حیوان چهارپا (بر اساس قسمت های خاکستری) مانند سگ، فیل یا خرس
  قسمت های قرمز کارت دوم معمولا به عنوان خون در نظر فرد می‌آید. نوع پاسخ به این کارت می‌تواند نشانه ای را برای مفسر روشن کند که فرد چگونه احساسات خود مانند خشم یا جراحت بدنی را مدیریت می‌کند. این کارت همچنین می‌تواند پاسخ به برخی مسائل جنسی باشد

  از جوهر سياه وقرمز تشكيل شده است.دو لكه سياه – خاكستری كه به اشكالی در حال رقصيدن تجسم می شوند. لكه های قرمز در بالای هر شكل ويك لكه در وسط پايين آنها قرار دارد
  مهم است كه در اين لكه اشكال دو انسان معمولا به صورت زن يا دلقك ديده شود. اگر شما نتوانيد ، اينها را ببينيد بنابراين نشان دهنده‌ی اين است كه شما در برقراری ارتباط با مردم دچار مشكل هستيد.

  امكان دارد كه شما پاسخهای خوب ديگری ارائه نماييد،
  مانند ورودی يك غار(در فضای سفيد سه گوش بين دو شكل) وپروانه  

  روانشناسان فرض می كنند كه شما آنچه را خواهيد گفت نشان دهنده‌ی چگونگی احساس شما درباره‌ی زن می باشد.  به هيچ وجه نبايد به "خرچنگ" اشاره كرد؛ اشاره به" پروانه" خوب است.

 • avatar
  نگین ملکی
  کاربر یک ستاره ⋆|349 سپاس شده|1170 پست
  ۱۲:۲۳ ۱۳۹۵/۵/۲۶
  رابطه ماه تولد و ویژگی ذاتی عناصر طبیعت
  ☁️فروردین ابر : ماجراجو ، پرشور – بی احتیاط ، کم صبر
  🌌اردیبهشت آسمان :قابل اعتماد ،خونسرد – یکدنده ، خودخواه
  🌋خرداد کوه: همه فن حریف ، شاداب – دمدمی مزاج ، نگران
  🎇تیر ستارگان: احساساتی ، بامحبت – نازک نارنجی ، حساس
  🌊مرداد دریا: دست و دلباز ، باوجدان – کم تحمل ، غیرقابل پیش بینی
  🌳شهریور درخت: فروتن ، زیرک – وسواسی ، عجول
  ☀️مهر خورشید :باتدبیر ، آرمانگرا – دودل ، خوش باور
  🏞آبان رود : مصمم ، بانفوذ – لجوج ، خودرأی
  🔥آذر آتش : جذابیت، معمولا زود عصبانی میشوند
  🌪دی باد : باحوصله ، واقع بین – مقرراتی ، جدی
  ❄️بهمن برف : مهربان ، روشنفکر – غیرقابل پیش بینی ، یک دنده
  🏝اسفند اقیانوس : همدل ، فداکار – مرموز ، تودار
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
مدرسه یاب
استان :
شهر :
منطقه :
محدوده(اختیاری) :
مقطع تحصیلی :
نوع مدرسه :
جنسیت :
نام مدرسه :
موضوع قبل
موضوع بعد
آخرین پست های این بخش
آخرین پست های این تالار
پیش دبستان و دبستان غیردولتی پسرانه پویش - منطقه 6 تهران
مادایران، نماد اطمینان
تبلیغات
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به اين سايت (مدرسه کلوب ) میباشد و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است © Copyright 2019 - MadresehClub.com