خانه
ورود اعضا
76 بازدید

دانلود پرسشنامه استاندارد ارزیابی چابکی سازمانی بر اساس کارت امتیازی متوازن

 • avatar
   کاربر دو ستاره ⋆|1 سپاس شده|2951 پست
  ۰۰:۰۷ ۱۳۹۸/۴/۲۱

  دانلود پرسشنامه استاندارد ارزیابی چابکی سازمانی بر اساس کارت امتیازی متوازن

  فرمت فایل : word  

  تعداد صفحات فایل : 11 صفحه

  مختصری از شرح

  پرسشنامه مورد استفاده در این تحقیق شامل 49 سوال بسته می‌باشد که برای 6 فرضیه پژوهش مطرح شده اند. پرسشنامه پژوهش حاضر از چهار بخش تشکیل شده که بخش اول، دوم و چهارم آن بر اساس مقیاس لیکرت درجه‌بندی شده است. این مقیاس را لیکرت در سال 1939 در حالیکه مدیر بخش بررسی افکار عمومی وزارت کشاورزی آمریکا بود، طراحی کرد. مقیاس لیکرت نوعی مقیاس فاصله‌ای است (طاهری، 1385، ص. 177). بخش سوم جنبه ارزیابی نداشته و تنها جهت محاسبه وزن شاخص‌های چابکی سازمان به صورت دو ارزشی (بلی – خیر) طراحی شده است.

  - روایی
  منظور از روایی این است که مقیاس و ابزار، دقیقاً متغیرها و موضوع مورد مطالعه را بسنجد. یعنی اینکه هم داده‌های گرد‌آوری شده از طریق ابزار، مازاد بر نیاز تحقیق نباشد و هم اینکه بخشی از داده‌های مورد نیاز در رابطه با سنجش متغیرها در محتوای ابزار حذف نشده باشد. یا به عبارت دیگر، عین واقعیت را به خوبی نشان دهد. طبعاً بکار‌گیری ابزار ناروا باعث گرد آوری اطلاعات نا‌مربوط و به هم خوردن انضباط و نظم مراحل تحقیق و تجزیه و تحلیل داده‌ها می‌شود و نیز به هدر رفتن نیرو و امکانات و منابع مالی و همچنین عدم امکان نتیجه‌گیری درست را بدنبال دارد (حافظ نیا، 1384، ص. 155).

  لینک دانلود فایل

  دانلود پرسشنامه استاندارد ارزیابی چابکی سازمانی بر اساس کارت امتیازی متوازن

 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
مدرسه یاب
استان :
شهر :
منطقه :
محدوده(اختیاری) :
مقطع تحصیلی :
نوع مدرسه :
جنسیت :
نام مدرسه :
موضوع قبل
زیربخش
موضوع بعد
آخرین پست های این بخش
آخرین پست های این تالار
پیش دبستان و دبستان غیردولتی پسرانه پویش - منطقه 6 تهران
مادایران، نماد اطمینان
تبلیغات
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به اين سايت (مدرسه کلوب ) میباشد و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است © Copyright 2019 - MadresehClub.com