مدرسه کلوب همراه همیشگی شما - با کمک هم کرونا را شکست میدهیم
مدرسه کلوب
مدرسه کلوب | Madresehclub
خانه
ورود اعضا
195808 بازدید

مجتمع آموزشی فرهنگ

 • avatar
  کاربر فعال|15 سپاس شده|177 پست
  ۱۳:۰۶ ۱۳۹۴/۳/۲۳


  مجتمع آموزشی فرهنگ پسرانه غیر دولتی (غیرانتفاعی)


  مجتمع آموزشی پسرانه و غیردولتی فرهنگ

   ما با فرهنگ زندگی می کنیم معرفی مختصری از مجتمع آموزشی فرهنگ : مجتمع آموزشی فرهنگ که شامل پیش دبستان ، دبستان و دوره اول دبیرستان می باشد در زمینی به وسعت دوهزار متر و با زیر بنای 3500 متر مربع در سال 1371 احداث و در مهر 1372 آغاز به کار نمود . این مجموعه شامل 28کلاس درسی و 27 اتاق اداری ، سالن اجتماعات و امتحانات و آمفی تئاتر به مساحت 700 متر مربع و سالن ورزشی و کارگاه و آزمایشگاه و سالن صبحگاه زمستانی می باشد. از نظر تجهیزات کامل و از به لحاظ فرآیند هوشمندسازی و دارای امکانات کافی است و تفاوتی با مدارس مناطق مرفه ندارد.
  انگیزه ایجاد این مجموعه پس از تصویب قانون ایجاد مدارس غیر دولتی (غیرانتفاعی) بوجود آمد چرا که عموماً مدارس غیر دولتی (غیرانتفاعی) در مناطق و محله های خاص و مرفه تاسیس می گردید و طبعاً محاسبه جنبه تجاری و مالی آن مورد توجه قرار می گرفت و معمولا کسی برای ایجاد مدرسه در مناطق محروم مصمم نمی شد . لیکن این تفکر که باید برای دانش آموزان ساکن در محدوده های کم بضاعت هم کسانی باشند و قد علم کنند و مدرسه دایر نمایند ، به واقعیت پیوست .با این تفکر، این مجموعه در منطقه ی حاشیه نشین (خاک سفید )تهرانپارس با در نظر گرفتن شاخص های لازم برای یک محیط آموزشی استاندارد احداث گردید.

  مجتمع آموزشی فرهنگ پسرانه غیر دولتی (غیرانتفاعی)

  در شرایطی که از نظر صاحب نظران چنین کاری در چنین منطقه ای امری غیر ممکن می نمود ، لیکن عزم و اراده ی کافی برای به ثمر نشاندن این طرح مردمی و معنوی با عنایت پروردگار به نتیجه رسید و امروز23 سال از عمر آن می گذرد که البته با چاشنی قناعت و همراهی با بودجه ناچیز مردم منطقه و دقت ویژه در امر دخل و خرج پیشرفت کار به جایی رسید که دبستان فرهنگ در کل دبستانهای استان تهران رتبه برتر و در کل مدارس راهنمایی استان تهران (دبیرستان دوره اول) رتبه ممتاز را به خود اختصاص داد.

  مجتمع آموزشی فرهنگ پسرانه غیر دولتی (غیرانتفاعی)

     طرح تفاوتهای این مدرسه با سایر مجموعه های مشابه : 1-احداث ساختمان مدرسه براساس استاندارد های آموزشی و تربیتی
  2-تدریس منشور سازمانی و تبیین رفتار سازمانی
  3-باور مجموعه به زیر ساختهای بنیادین اعتقادی ، مذهبی و برنامه ریزی مدون در این راستا
  4-تاکید بر آموزش خانواده
  5-توجه به رشد همه جانبه کودک (جسمی ـ روحی ـ تربیتی )
  6-مشاوره تخصصی با کودک و خانواده و تشکیل پرونده مشاوره ای
  7-التزام به اصل احترام متقابل در کل مجموعه
  8-برنامه بازدید از مدارس موفق داخل و خارج از کشور
  9-ارتباط با موسسه مدارس سرآمد
  10-ارتباط با آیسسکو(سازمان علمی ، فرهنگی و آموزشی وابسته به سازمان کنفرانس اسلامیلامی )
  11-تاسیس بخش برون مرزی و ارتباط متقابل با سایر مراکز آموزشی در سطح بین المللی
  12-توجه به نیازهای کودکان در گروه های سنی مختلف و استعدادها توانمندی ها
  13-برگزاری کلاسهای فوق برنامه بصورت تخصصی شامل :قرآن ، فلسفه برای کودکان ، تن آرامی ، نقاشی ، خوشنویسی ، زبان ، رباتیک ، حلقه مطالعاتی کودک و خانواده ، اجرای طرح توازن مالی و اجتماعی کودکان ، آزمایشگاه و رشته های مختلف ورزشی و ..
  14-اعتقاد به کار مشارکتی و تیمی
  15-توجه به محیط زیست و تمهید و تجربه فعالیتهای زیست محیطی با کودکان در جهت رسیدن به استاندارد مدرسه سبز


  مجتمع آموزشی فرهنگ پسرانه غیر دولتی (غیرانتفاعی)

    مجموعه فرهنگ تکیه بر چه نوع آموزش هایی دارد؟ مجموعه فرهنگ علاوه بر ارائه آموزشهای رسمی مطابق با کتب رسمی وزارت آموزش و پرورش از آموزشهای تخصصی مهارته ای زندگی در قالب کارآفرینی ، خرید و فروش تولیدات دانش آموزی ، ارتباط موثر کودک با والدین در اردوهای خانوادگی مدرسه بی بهره نبوده است.

    اعلام ساعات کار مجموعه پیش دبستان 12-8
  دبستان13:30-7:30
  دبیرستان:14:10-7:30

  مجتمع آموزشی فرهنگ پسرانه غیر دولتی (غیرانتفاعی)

     راه های ارتباطی منطقه 4 آموزش و پرورش تهران
  آدرس مجتمع آموزشی غیر دولتی (غیرانتفاعی) پسرانه فرهنگ (واحد مرکزی) : فلکه سوم تهرانپارس ، خیابان 196شرقی .خیابان 133 تقاطع 202، پلاک 308
  تلفن دبستان : 77328700- 77961004
  تلفن راهنمایی : 77329790-77322000  مجتمع آموزشی فرهنگ پسرانه غیر دولتی (غیرانتفاعی)
  ویرایش شده توسط مینا رحمتیان (مدرسه کلوب) در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۶   ۱۲:۰۴
 • avatar
  مجتمع آموزشی فرهنگ
  کاربر فعال|15 سپاس شده|177 پست
  ۱۰:۲۹ ۱۳۹۸/۱۱/۱۴

  خلاقیت، نوآوری است؛ یعنی فرد بتواند افكار و اندیشه ها را با هم تركیب كند و مفهومی نو خلق كند. تعاریف متفاوتی در مورد خلاقیت وجود دارد اما عمده این تعاریف معتقدند كه خلاقیت به تولید چیزی می انجامد كه اصیل و ارزشمند و نو است. منتهی خلاقیت مجموعه به كارگیری چند قوه است؛ هوش، پشتكار و توانایی تفكر متفاوت، مجموعا به خلاقیت می انجامد. كودكان معمولا همه اینها را در كنار هم دارند اما در مسیر خلاقیت شان ممكن است با موانعی روبه رو شوند كه خیلی زود قوه خلاق شان ضعیف شود.

  هدف پیش دبستان و دبستان پسرانه فرهنگ: تربیت دانش آموزانی خلاق که بتوانند نهایت استفاده را از توانایی های فردی خود در راستای پرورش توانایی های علمی و تربیتی انجام دهند


  به زودی انعکاسی از دستاوردها و تلاش های پیش دبستان و دبستان پسرانه فرهنگ منتشر خواهیم کرد.

  ویرایش شده توسط مجتمع آموزشی فرهنگ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۴   ۱۰:۳۴
 • avatar
  مجتمع آموزشی فرهنگ
  کاربر فعال|15 سپاس شده|177 پست
  ۲۳:۳۶ ۱۳۹۸/۱۱/۱۵

  جشن بازگشایی دبیرستان فرهنگ غیردولتی پسرانه منطقه 4 تهران


  روز هیاهوی دانش آموزان شاد ... روز معلم های صبور و مهربان ... روز ناظمهای دلسوز و مدیرهای دوست داشتنی ... روزی که باز فراش پرتلاش، می رود به جنگ هر چه غبار.  روزی که همه دیوارها، میزها و صندلی های مدرسه که از خواب تابستانی بیدار شده اند، به روی اهالی درس و دانش لبخند می زنند. آغاز رژه منظم کیف ها سر صف های صبحگاهی که می روند به سمت باغ دانایی.

  از امروز، قرار است همه ما جایی را بسازیم. می پرسید کجا را؟ همان خانهای را که با آجر واژه ها ساخته می شود، همان جا که پنجره هایی از جنس برگ های سبز و زنده دارد، همان جا که وقتی آباد است که با کتاب خواندن و یاد
  گرفتن، تر و تازه شده باشد، خانه دل هایمان را می گویم.

  پس همه شما امروز به مدرسه می روید که دل های نازنینتان را آبی بزنید، از روی شیشه هایش گرد و خاک نادانی را پاک کنید و این خانه ارزشمند را صفایی بدهید. به گل ها و سبزه ها دستی به نوازش بکشید و روز تولد مدرسه را جشن بگیرید.

  کاش همیشه دانش آموز بمانیم! کاش هر سال، اول مهر که می شود، همین طور هیجان زده، منتظر صدای زنگ آغاز سال تحصیلی جدید، در پوست خودمان نگنجیم.

  ویرایش شده توسط ناظر مدرسه کلاب4 در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۶   ۱۵:۲۸
 • avatar
  شیرین .م
  کاربر جدید|1 سپاس شده|8 پست
  ۱۵:۱۰ ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
  سال پیش که در این مدرسه پیش ثبت نام کردم خیلی نگران بودم که پسرم پذیرفته نشه .که خوشبختانه تونستیم تو این مدرسه ثبت نام کنیم و بعد از گذشت چند ماه باید بگم که فرهنگ یک مدرسه به روز و با تمام امکانات اموزشی هست .
 • avatar
  آسیه .م
  کاربر جدید|1 سپاس شده|6 پست
  ۱۵:۳۰ ۱۳۹۸/۱۱/۳۰

  باید بگم که افتخار میکنم که فرزندم در چنین مدرسه کا مل و هوشمندی داره تحصیل میکنه .چون انتخاب مدرسه در این مقطع به عهده والدینه ومن تمام تلاشم رو کردم تا بهترین رو برای فرزندم انتخاب کنم .

  ویرایش شده توسط آسیه .م در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۳۰   ۱۵:۳۳
 • avatar
  مجتمع آموزشی فرهنگ
  کاربر فعال|15 سپاس شده|177 پست
  ۱۴:۴۹ ۱۳۹۸/۱۲/۶
  شیرین .م :سال پیش که در این مدرسه پیش ثبت نام کردم خیلی نگران بودم که پسرم پذیرفته نشه .که خوشبختانه تونستیم تو این مدرسه ثبت نام کنیم و بعد از گذشت چند ماه باید بگم که فرهنگ یک مدرسه به روز و با تمام امکانات اموزشی هست .

  سپاس از مِهرتان

 • avatar
  مجتمع آموزشی فرهنگ
  کاربر فعال|15 سپاس شده|177 پست
  ۱۴:۵۰ ۱۳۹۸/۱۲/۶
  آسیه .م :

  باید بگم که افتخار میکنم که فرزندم در چنین مدرسه کا مل و هوشمندی داره تحصیل میکنه .چون انتخاب مدرسه در این مقطع به عهده والدینه ومن تمام تلاشم رو کردم تا بهترین رو برای فرزندم انتخاب کنم .

  درود بر شما صادقانه برای شما می کوشیم و به آن مفتخریم

 • avatar
  مجتمع آموزشی فرهنگ
  کاربر فعال|15 سپاس شده|177 پست
  ۱۵:۱۶ ۱۳۹۸/۱۲/۶

  ما پیشگام بوده ایم
  مجتمع آموزشی فرهنگ در راستای بهره مندی از بروز ترین و حتی خلاقانه ترین روش های آموزشی در عرصه های مختلف پیشگاه و الهام بخش بوده است ، در این راستا با همکاربی نخبگان برتر دانشگاهی (گروه علمی - پژوهشی دانشگاه علم و صنعت ایران) اقدام به برگزاری رویداد ایده آموز نموده ایم. هدف این رویداد آموزشی مفاهیم عالی کار گروهی - تعامل فکری و کسب و کار در فضای شاد و مهیج و پویای مدلی از بازی و مدیریت امکانات و محدودیت های استان های کشور عزیزمان می باشد.  مجتمع آموزشی فرهنگ

  مجتمع آموزشی فرهنگ

  مجتمع آموزشی فرهنگ

  ویرایش شده توسط مجتمع آموزشی فرهنگ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۶   ۱۵:۲۲
 • avatar
  مجتمع آموزشی فرهنگ
  کاربر فعال|15 سپاس شده|177 پست
  ۱۶:۲۶ ۱۳۹۸/۱۲/۱۵

  مجتمع آموزشی فرهنگ با برگزاری کلاس های کتابخوانی در پایگاه تابستانی در نظر داشته است تا شما با ایجاد یک علاقه مستمر و بی پایان را به یادگیری در دانش آموزان به تدریج عشق و علاقه به داستان و شعر را در ایشان ایجاد کند این سبب می شود که خود دانش آموزان خواهان خواندن کتاب‌های مختلف می‌شوند و خواندن را آغاز و تمرین می‌کنند تا اینکه بالاخره به آن جایی می‌رسند که با کتاب تفریح کرده و از خواندن آن لذت می‌برند و هر روز تشنه کسب اطلاعات جدیدتر می‌شوند.

  كتاب خواني براي بچه ها، تمريني براي كسب مهارت هاي اجتماعي، تعامل و گفت وگو با ديگران و نيز تمرين و تجربه اي براي خوب گوش دادن به شمار مي رود همچنین قصه خواني، گنجينه هاي واژگاني كودكان را پربار كرده و آنان را براي خواندن و نوشتن بهتر آماده مي سازد و گوش دادن به داستان براي كودك تمريني بـــــراي   گفت وگو و احترام گذاشتن به ديگران نيز تلقي مي شود.

  مجتمع آموزشی فرهنگ- یکی از بهترین مدارس منطقه 4 تهران

  مجتمع آموزشی فرهنگ
 • avatar
  مجتمع آموزشی فرهنگ
  کاربر فعال|15 سپاس شده|177 پست
  ۱۶:۵۵ ۱۳۹۹/۱/۲

  سال نو مبارک79
  گزارشی هایی رو از سال تحصیلی ۹۸ خدمتتون ارائه میکنیم.
  مجتمع آموزشی فرهنگ
  منطقه ۴ تهران

  ویرایش شده توسط مجتمع آموزشی فرهنگ در تاریخ ۱۳۹۹/۱/۲   ۱۷:۰۵
 • avatar
  مجتمع آموزشی فرهنگ
  کاربر فعال|15 سپاس شده|177 پست
  ۱۷:۱۱ ۱۳۹۹/۱/۲

  لزوم یادگیری زبان انگلیسی

  تصمیم به یادگیری زبان دوم در هر مقطعی از زمان و در هر بازه ی سنی از زندگی ایده ای فوق العاده است. یادگیری زبان دوم به بهبود عملکرد ذهن بسیار کمک می کند.

  زبان انگلیسی اولین زبان زنده و بین المللی دنیاست. در زندگی روزمره کاربرد زبان انگلیسی در تمام یرشته ها و موضوعات مختلف مشهود است و یادگیری و دانستن آن به عنوان مهارتی کاربردی به کسب فرصت های شغلی و اجتماعی بهتر کمک می کند.

  اینترنت برای اولین بار در کشورهای آمریکا و انگلستان برای کاربران انگلیسی ایجاد شد و بیش از ۵۰ درصد محتوای موجود در آن به زبان انگلیسی است و برای استفاده ی بهتر از اینترنت نیاز به این دانش زبانی دارید. همچنین جهت تحصیل و گردش در کشورهای گوناگون، مهارت زبان انگلیسی کمک شایانی می کند.

  چندزبانگی چیست و چه اهمیتی دارد؟

  به توانایی صحبت کردن و درک نمودن دو زبان یا بیشتر، چندزبانگی یا Multilingualism گفته می شود. از این لغت برای تعریف افراد یک جامعه که توانایی صحبت کردن چند زبان را دارند و همچنین جوامع مختلف استفاده می شود. دیگر هم خانواده های این کلمه Bilingualism, Polyglotism می باشند.

  تاکنون مقالات بیشماری در مزایای چندزبانگی به چاپ رسیده است. چندزبانگی به درک صحیح افراد از ساختمان زبان های گوناگون کمک کرده و به آنها در فهم عمیق فرهنگ های فراملیتی مختلف یاری خواهد رساند.  طبق تحقیقات صورت گرفته توسط دانشمندان، چندزبانگی بروز علائم آلزایمر را در افراد به تأخیر خواهد انداخت. یادگیری زبانی به غیر از زبان مادری، خصوصاً زبان انگلیسی، به مردم در اقصی نقاط جهان کمک کرده تا شغل مورد نظر خود را در ایالات متحده یا سایر کشورهای انگلیسی زبان پیدا کنند.

  اهمیت یادگیری زبان از سنین پایین

  بسیاری از ما تا زمان ورود به دبیرستان و دانشگاه یادگیری زبان دوم را شروع نمی کنیم، اما پژوهش های صورت گرفته نشان می دهند مقاطع ذکر شده زمان مناسبی برای شروع یادگیری زبان نیستند. در واقع تحقیقات جدید بیانگر این مسأله اند که بهترین زمان برای شروع یادگیری زبان، از سنین بسیار پایین است. پیش تر تصور می شد آموزش زبان دوم در این سنین، سبب بروز اختلالات و مشکلات زبان شناسی در کودک خواهند شد اما پژوهشگران معتقدند بهتر است در مراحل آغازین تولد کودک آموزش زبان دوم شروع شود.

  آیا این بدین معنی است که افراد با سنین بالاتر از آموختن زبانی دیگر عاجز هستند؟ پاسخ صد البته منفی است. منظور از موارد ذکر شده است که هر چه زودتر آموزش زبان را برای فرزندان خود آغاز کنید، یادگیری آنان از زبان بهتر و عمیق تر و در نتیجه مفیدتر خواهد بود.

  در این مقاله به ۶ دلیل شگفت انگیز مبنی بر اینکه چرا باید آموزش زبان از سنین بسیار پایین شروع شود می پردازیم.

  زبان انگلیسی و لهجه

  در صورتیکه افراد یادگیری زبان را از سنین  کودکی آغاز کنند می توانند در سنین بالاتر آن زبان را به صورت روان و بدون لهجه صحبت کنند. طبق پژوهشی از تیمی از دانشمندان دانشگاه واشنگتن با موضوع “پروسه ادراک صبحت در کودکان” ، با بالا رفتن سن افراد شانس تلفظ کردن زبان دوم همانند افراد بومی بسیار کاهش خواهد یافت.

  یکی از دلایل بسیار قانع کننده برای شروع یادگیری زبان برای فرزندان خود می تواند همین عامل باشد. با راهنمایی آنان برای یادگیری زبان در سنین پایین، تلفظ صحیح کلمات و صحبت کردن همانند افراد بومی را در سنین بالاتر به آنها هدیه خواهید کرد!

  قانون ۱۰ هزار ساعت

  مالکم گلادول Malcolm Gladwell نویسنده و سخنران کانادایی در کتاب خود با عنوان منزوی (Outlier) می گوید: “برای آنکه چیزی را بسیار خوب یاد بگیریم که اصطلاحاً ملکه ذهن مان شود، باید حداقل ۱۰ هزار ساعت زمان برای آن صرف کنیم.” همچنین به مدت زمانی هم برای آشنا شدن با موضوع احتیاج داریم. صرف چنین زمان عظیمی برای فردی در سنین بزرگسالی تقریباً ناممکن است. اما اگر یادگیری را از سن کودکی شروع کنیم آن ۱۰ هزار ساعت در سال های آغازین زندگی تا رسیدن به مرحله بزرگسالی پخش خواهند شد.

  با شروع آموزش زبان به فرزندان در سنین پایین به آنها فرصت یادگیری بدون عجله را داده و اصطلاحاً آنها را در زندگی جلو انداخته ایم. همچنین استفاده از بیش از یک زبان در طول زندگی فرد سبب افزایش مهارت دانستنی یا Cognitive او خواهد شد.

  لذت یادگیری

  کودکان از یاد گرفتن لذت می برند. برای آنها اهمیتی ندارد که موضوع یاد داده شده بر روی کدام یکی از مهارت های ذهنی آنها تأثیر خواهد گذاشت. آنها یک راست به وسط موضوع می پرند و از یادگرفتن بسیار خوشحال می شوند! روندی مشابه برای بچه هایی که می خواهند زبان انگلیسی را یاد بگیرند اتفاق می افتد. تصور اینکه بخواهیم با چهار زانو نشتن بر روی زمین به نوجوانان حلقه زده اطرافمان زبان انگلیسی را با شعر و آهنگ خواندن یاد بدهیم غیر ممکن است!

  در حالیکه این متد آموزشی بهترین روش آموزش زبان به کودکان است، چرا که روند آموزش را با طراوت نموده و بچه ها از تدریس لذت می برند. از اینکه چگونه بچه ها با سرعتی بسیار زیاد زبان انگلیسی را یاد می گیرند شگفت زده خواهید شد!

  مجتمع آموزشی فرهنگ

  شجاعت

  مسأله حیرت انگیز در مورد کودکان این است که آنها بدون داشتن هراس یا ترس هر چیزی را در اطراف خود امتحان می کنند، حتی اگر درستی یا نادرستی آن را ندانند. این موضوع در یادگیری زبان هم صادق است. کودکان فارغ اینکه ممکن است نظرشان اشتباه یا درست باشد، به سرعت آن را به زبان می آورند. آنها مشتاق دریافت بازخورد دیگر هم کلاسی ها یا معلم هستند. آنها با اشتیاق بسیار با کلمات جدیدی که یاد گرفته اند جمله سازی می کنند تا واکنش بزرگسالان را ببینند.

  شبکه قدرتمندی از پشتیبانان

  اطراف بچه ها افراد زیادی برای ابراز محبت و پشتیبانی از آنها وجود دارند. آنها از کسانی که دور و بر خود می بینند الگو می گیرند. والدین، بچه ها، معلمین همه منابع الهام بچه ها هستند. زمانی که معلم و والدین هر دو در زبان آموزی به کودک کمک کنند، او همیشه با زبان در ارتباط است، از والدین خود قوت قلب می گیرد و همیشه در طول روز در تعامل با زبان دوم به سر می برد.

  معلم در کلاس زبان را به کمک متدهای نوین و به کارگیری آهنگ ها و شعر های مناسب آموزش می دهد، سپس مباحث یاد گرفته شده در کلاس به کمک همکاری والدین در خانه قابل فهم تر و بهتر هضم خواهند شد. والدین می توانند برای کمک به فرزندان خود در یادگیری زبان از سی دی های آموزشی، کتاب داستان های چند زبانه، بازی ها و ویدیوهای آموزشی استفاده نمایند. تفاوت میان کودکان و بزرگسالان هنگام یادگیری این است کودکان به خودانگیزه بخشی یا self-motivation نیازمند نیستند. این نکته یادگیری را برا این گروه سنی سهل تر می کند.

  عادی سازی یادگیری

  آموزش زبان انگلیسی در سنین کم به کودک خواهد آموخت که چندزبانگی مسئله ای عادی در محیط پیرامون است. توانایی صحبت کردن زبانی به غیر از زبان مادری، نباید موضوعی غیر معمولی و فوق العاده تلقی شود. با دانستن زبان احساس تعلق بیشتری با جوامع دنیا خواهیم کرد. زمانی که کودک بوسیله ویدیو، تصویر، آهنگ و کتاب با فرهنگ کشوری که در حال یادگیری زبان آن است آشنا می شود، هنگام بزرگسالی حس راحتی بسیار بیشتری در درک دنیای پیشرفته ای که زبان ها و فرهنگ ها در تقارن با یکدیگر هستند خواهد کرد.

  هیچ وقت برای یادگیری دیر نیست!

  همانطور که مشاهده می کنید والدین و معلمین باید در همکاری با یکدیگر کودک را از سنین بسیار پایین در امر یادگیری زبان دوم و فرهنگ آن زبان یاری دهند. در این بین نقش والدین دست کمی از معلمین ندارد؛ طبق پژوهش های انجام شده تماس کودکان با زبان در خانه در یادگیری آن ها بسیار تأثیرگذار است حتی اگر زمان بسیار کمی برای این کار صرف شود.

  در صورتیکه فرزند شما در سنین نوجوانی یا بزرگسالی است، هیچ گاه در تشویق آنها به یادگیری زبانی جدید درنگ نکنید. برای یادگیری هیچ گاه دیر نیست. در حقیقت یادگیری هیچ وقت تمام نمی شود.

  مجتمع آموزشی پسرانه فرهنگ

  منطقه 4 تهران

  مجتمع آموزشی فرهنگ

  ویرایش شده توسط مجتمع آموزشی فرهنگ در تاریخ ۱۳۹۹/۱/۲   ۱۷:۱۴
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
مدرسه یاب
استان :
شهر :
منطقه :
محدوده(اختیاری) :
مقطع تحصیلی :
نوع مدرسه :
جنسیت :
نام مدرسه :
موضوع قبل
موضوع بعد
آخرین پست های این بخش
آخرین پست های این تالار
پیش دبستانی و دبستان غیردولتی پسرانه پویش
مادایران، نماد اطمینان
تبلیغات
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به اين سايت (مدرسه کلوب ) میباشد و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است © Copyright 2020 - MadresehClub.com