مدرسه کلوب
مدرسه کلوب | Madresehclub
خانه
ورود اعضا
20804 بازدید

مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

 • avatar
  کاربر جدید|2 سپاس شده|6 پست
  ۱۵:۱۹ ۱۳۹۳/۹/۴


  مجتمع آموزشی علامه طباطبایی

     معرفی : مجتمع فرهنگي آموزشي علامه‌طباطبايي به عنوان يكي از بزرگترين مراكز آموزشي كشور، در آستانه بیست و هفتمین سال فعاليت موفق و درخشان خود و با درك رويكرد نوين خانواده‌ها كه علاوه بر موفقيت فرزندانشان در رقابت‌هاي علمي و كنكور، خواهان تعليم و تربيتي هستند كه نتيجه آن پرورش جواناني دانا، بااعتمادبه‌نفس و شاد باشد، اين مجتمع نيز براي پاسخگويي به مطالبات خانواده‌ها و تغيير شرايط، از آمادگي و انعطاف‌پذيري بالايي برخوردار است و خوشبختانه از منظر آموزشي و تربيتي و به لحاظ سخت‌افزاري و ساختمان‌ و ساير امكانات مورد نياز در وضعيت بسيار خوبي به‌سر مي‌برد.

  لذا با تكيه بر تجربه 26 سال مدرسه‌داري و آگاهي كامل از نياز جوانان و نوجوانان و همچنين اطلاع از شرايط روز جامعه، براي شروع فصلِ تازه با تاكيد بر موفقيت دانش‌آموزان در بهترين دانشگاه‌ها، جزو معدود مدارسي خواهيم بود كه تغيير را به موقع درك و همچون گذشته در تامين ساير نيازهاي دانش‌آموزان نيز پيشتاز خواهيم ماند.

   مجتمع آموزشی علامه طباطبایی
     موفقیت‌ها : مجتمع فرهنگي - آموزشي علامه‌طباطبايي كه 13 واحد آموزشي پسرانه و دخترانه در مقاطع ابتدايي، متوسطه دوره اول و دوم در سطح تهران را تحت پوشش دارد، يكي از بزرگترين مراكز آموزشي غيردولتي در سطح كشور محسوب مي‌شود. اين مجتمع با همكاري حدود ششصد نفر از دبيران، كاركنان و مديران سختكوش و با تجربه، تعليم بيش از چهار هزار و پانصد نفر از دانش‌‌آموزان برتر و برگزيده جامعه را بر عهده دارد. سيستم آموزشي طراحي شده با پشتوانه‌هاي محكم علمي و تجربي، منجر به موفقيت‌هاي روزافزون دانش‌آموزان اين مجتمع در كنكور دانشگاه‌ها و المپيادهاي كشوري و جهاني شده است.

     معرفی واحدها : مجتمع آموزشی علامه طباطبایی
     دبیرستان علامه طباطبایی واحد کارگر شمالی : دبیرستان علامه طباطبایی واحد کارگر شمالی در سال ۱۳۷۵ در خيابان كارگر شمالي- خيابان گردآفريد - نبش خيابان هيأت تأسیس شد و در سال ۱۳۷۷ نیز به ساختمان فعلی منتقل گردید. این دبیرستان باسابقه‌ترین واحد آموزشی مجتمع در مقطع متوسطه است. این مدرسه علاوه بر 9 کلاس مناسب و اتاق‌های اداری و دفاتر مشاوره‌ی روانشناسی، آموزشی و فرهنگی و همچنین نمازخانه و ناهارخوری، دارای امکانات آزمایشگاهی و اتاق کامپیوتر بوده و کتابخانه اختصاصی آن بالغ بر ۵۰۰۰جلد است. زیربنای فضای آموزشی دبیرستان واحد کارگر شمالی حدود ۱۲۰۰ مترمربع و حیاط آن نیز بيش از ۲۰۰ مترمربع است. لازم به ذکر است که قبولی کنکور این واحد آموزشی از اولين دوره‌ي پايه‌ي دوازدهم در سال 1379 تا كنون همواره ۱۰۰ درصد بوده است.در پایه‌ی دوازدهم هر ساله بيش از80 درصد دانش‌آموزان در رشته‌هاي درجه يك دانشگاه‌های دولتی تهران و بقيه در دانشگاه‌های دولتی شهرستان‌ها و رشته‌هاي برتر دانشگاه‌ آزاد تهران قبول می‌شوند. با توجه به فکر و اندیشه‌ای که حاکم بر مجتمع علامه طباطبایی است، به تمام ابعاد فرهنگی، تربیتی و علمی‌دانش‌آموزان توجه خاص می‌شود و به همین دلیل، نتایج عملکرد مجتمع با سایر مدارس تفاوت چشمگیری دارد و طی سال‌های گذشته یعنی از زمان تأسیس اولین واحد آموزشی تا به امروز جزء مدارس برتر تهران بوده است. موفقیت‌های این واحد هر ساله نسبت به سال قبل رشد قابل توجهی داشته و روند رو به رشد در واحد کارگر شمالی نیز با توجه به کارنامه‌های سال‌های اخیر گویای این امر مهم است.

   مجتمع آموزشی علامه طباطبایی
     دبیرستان علامه طباطبایی واحد دکتر فاطمی : دبیرستان علامه طباطبایی واحد دکتر فاطمی‌در سال ۱۳۷۹ در خیابان فاطمی‌غربی، نبش خيابان سین‌دخت تأسیس شد. این واحد آموزشی از تابستان سال 1387 به مكان فعلي منتقل شد. اين واحد نيز داراي 9 کلاس‌ مناسب، نمازخانه، دفتر مشاوره‌ی روان‌شناسی، دفتر امور فرهنگی و اتاق‌های خوب اداری، سایت کامپیوتر و تأسیسات آزمایشگاهی و كتابخانه‌ي جامعي است و زیر بنای فضای آموزشی آن بيش از 930 مترمربع مي‌باشد.
  واحد دکتر فاطمی‌با توجه به بازسازی‌های انجام شده در ساختمان جدید، از كيفيت و بهبود قابل توجهي در سخت‌افزاري مدرسه برخوردار گرديده است. واحد دكتر فاطمي با لحاظ سابقه‌ي فعاليت و نزديكي به واحد كارگرشمالي هميشه با هم قياس مي‌شوند. اين دو واحد آموزشي در منطقه‌ي 6 در مقطع متوسطه افتخارات بي‌شماري را براي مجتمع به ارمغان آورده‌اند. درصد قبولی کنکور این واحد در سال‌هاي اخير ۱۰۰ درصد بود که بيش از 70‌درصد در دانشگاه‌های سراسری تهران و شهرستان‌ها و مابقی در دانشگاه‌های آزاد و غیردولتي پذیرفته شدند.
  این واحد آموزشی نیز با کادر مشترک، در رقابتی بسیار نزدیک با واحد کارگرشمالي هر ساله نسبت به سال قبل از موفقیت بیشتری برخوردار بوده و در مسیر روبه رشد خود رضایت خانواده‌های محترم را به‌دست آورده است.

   مجتمع آموزشی علامه طباطبایی
     دبيرستان علامه طباطبايي واحد آبشناسان 1 (رشته رياضي) : دبیرستان علامه طباطبایی واحد آبشناسان ۱ در سال ۱۳۸۱ در منطقه‌ي 5 راه‌اندازی شد. این واحد آموزشی در ساختمانی که از نظر ساخت و امکانات جزء کم نظیرترین فضاهای آموزشی در سطح کشور است، آغاز به فعالیت نمود. ظرفیت پذیرش دانش‌آموز این دبیرستان در رشته رياضي شامل 8 كلاس مي‌باشد كه در سال آتي به علت بهبود كيفي فقط 4 كلاس پذيرش خواهد داشت. موفقیت‌های علمی ‌در کنکور سراسری و المپیادهای کشوری و جهانی، همچنین امکانات فیزیکی این بنا مانند حیاط وسیع، زمین‌های ورزشی، سالن آمفي‌تئاتر، سالن غذاخوري، کتابخانه و آزمایشگاه مرکزی، سالن مطالعه و.... جاذبه‌های زیادی برای خانواده‌ها به‌وجود آورده است. به دلیل امکانات و شرایط خاص این بنای آموزشی، برنامه‌های متعدد و متنوع فرهنگی، هنری، ورزشی و ... در این واحد برقرار است. با توجه به کلاس‌های آموزشی این دبیرستان، تعداد مشاورین آموزشی به نحوي پیش‌بینی شده که دانش‌آموزان این دبيرستان در عرصه‌ی رقابت‌های علمی ‌و فرهنگی منطقه، هر ساله از بهترین‌ها هستند. این دبيرستان در ضمن یکی از قطب‌های پژوهشی در شهر تهران است. اين مركز آموزشي طي سنوات گذشته با بهره‌‌مندي از كادر آموزشي و اجرايي مجرب، موفقيت‌هاي چشمگيري را كسب نموده است. به عنوان نمونه مي‌توان به موفقيت صددرصدي دانش‌آموزان اين مركز در كنكور سراسري اشاره نمود كه بالغ بر 75 درصد آن‌ها، در برترين رشته‌هاي مراكز آموزش عالي معتبر دولتي (صنعتي شريف، اميركبير، تهران، شهيد بهشتي، علم و صنعت و شهرستان‌ها) پذيرفته شده‌اند.

   مجتمع آموزشی علامه طباطبایی
     دبيرستان علامه طباطبايي واحد آبشناسان 1 (مركز تخصصي تجربي) : اداره منطقه 5 آموزش و پرورش تهران با دارا بودن نزديك به دويست واحد آموزشي، ميزبان هزاران دانش‌آموز در سطوح مختلف است. تنوع مدارس از ویژگی بارز و مطرح اين منطقه آموزش و پرورش است، همچنين وجود مدارس متنوع در اين منطقه، رقابت را در بين اين مدارس بسيار نزديك كرده‌‌است. از اين رو اولياي دانش‌آموزان رشته تجربي براي رويارويي با رقيبان فرزندانشان در آزمون كنكور و تضمين موفقيت و راهيابي آنان به رشته‌هاي مورد علاقه‌شان در بهترين دانشگا‌ ها مدارسي همچون دبيرستان علامه طباطبايي واحد آبشناسان 1 را برمي‌گزينند كه قادر به پاسخگويي به اين نياز اساسي آنان است. اين دبيرستان با دارابودن 4 كلاس تخصصي رشته تجربي و با گردآوري مجرب‌ترين دبيران و مشاوران و نيز آمار قبولي بالا در بهترين رشته‌ها و دانشگاه‌هاي دولتي توانسته است تا حدود زيادي توجه اوليا و دانش‌آموزان را جلب‌كند. از آن جا كه اين مجتمع يكي از قطب‌هاي پژوهشي در كشور با بيش از ربع قرن تجربه است دانش‌آموزان شاغل به تحصيل در اين مركز آموزشي همواره در رقابت‌هاي علمي همچون كنكور و المپياد‌هاي كشوري و بين المللي از بهترين‌ها هستند. به عنوان نمونه مي‌توان به آمار بالاي قبولي دانش‌آموزان رشته تجربي و موفقيت صددرصدي آنان در بهترين رشته‌ها و در برترين مراكز آموزش عالي دولتي همچون دانشگاه‌هاي تهران و شهيد بهشتي و در رشته‌هاي پزشكي، دندانپزشكي و داروسازي اشاره‌كرد.

   مجتمع آموزشی علامه طباطبایی
     واحد ادونس : هر ساله المپیادهای علمی‌در رشته‌های مختلفی در کشور برگزار می‌شود که در آن دانش‌آموزان با یکدیگر رقابت می‌کنند و تعدادی از آنان به عنوان برگزیدگان نهایی انتخاب می‌شوند. مهم‌ترین تسهیلات مصوب در این زمینه، ورود بدون کنکور طلايه‌داران این المپیادها به دانشگاه‌ها است. به همین منظور مجتمع علامه طباطبایی برنامه‌های منحصر به فردی همراه با صرف هزينه‌هاي بسيار بالا برای دانش‌آموزانی که مایل به شرکت در این رقابت هستندتحت عنوان مركز آموزش پيشرفته و المپيادها (واحد ادونس) فراهم کرده است. اين واحد آموزشي مجهز به آزمايشگاه‌هاي بسيار پيشرفته‌ي فيزيك، شيمي و زيست و نيز دو كتابخانه‌ي تخصصي با سالن قرائت جداگانه مي‌باشد. سالن بسيار مدرن و مجهزي نيز براي مطالعه‌ي ويژه‌ براي مسابقات علمي با نظارت مسؤلان واحد ادونس آماده خدمت‌رساني به اين عزيزان مي‌باشد. واحد آموزش پيشرفته و المپيادها در حال حاضر در سه گروه المپياد، كنكور پيشرفته و گروه پژوهش مشغول به فعاليت است. در شاخه المپيادهاي كشوري و جهاني دانش‌آموزان در شش رشته‌ي ریاضی، کامپیوتر، فیزیک، نجوم، شیمی ‌و زيست، به رقابت با سايرين مي‌پردازند. همچنين دانش‌آموزان در شاخه كنكور پيشرفته در رشته‌هاي رياضي و تجربي خود را براي رقابت در كنكور آماده مي‌كنند. در بخش پژوهش دانش‌آموزان پايه دهم فعاليت خود را در زمينه روباتيك، بيوتكنولوژي، الكترونيك و نيز نحوه حضور در جشنواره خوارزمي را فرا مي‌گيرند.

   مجتمع آموزشی علامه طباطبایی
     دبيرستان دخترانه علامه طباطبايي واحد اميرآباد : دبيرستان دخترانه علامه طباطبايي واحد اميرآباد از واحد‌هاي تازه تأسيس در مجموعه علامه شمرده مي‌شود كه از امكاناتي نظير كتابخانه، آزمايشگاه، سايت و بوفه برخوردار است.در واحد اميرآباد كوشش بر آن است دانش‌آموزان علاوه بر مسائل آموزشي از نظر فرهنگي و تربيتي نيز به رشد قابل ملاحظه‌اي برسند لذا با توجه به امور فرهنگي و پژوهشي در كنار مسائل آموزشي فرصت كم‌نظيري را براي دانش‌آموزان فراهم كرده است. برپايي اردو‌هاي درون شهري و برون شهري تنها بخشي از فعاليت‌هاي فرهنگي واحد اميرآباد است. خوشبختانه مسئولان اين دبيرستان دركنار مباحث آموزش و پيشرفت‌هاي تحصيلي و تربيتي توجه ويژه‌اي هم به سلامت جسمي و روحي دانش‌آموزان دارند. مشاوره‌هاي هفتگي با وجود مشاوران مجرب به ايجاد و تداوم فضاي تعامل و صميميت بين دانش‌آموزان و متوليان مدرسه كمك شاياني مي‌كند. گفتني است با توجه به اهميت فعاليت‌هاي ورزشي در مجتمع علامه و به تبع آن در واحد اميرآباد اين واحد آموزشي براي برگزاري هر چه تخصصي‌تر رشته‌هاي ورزشي و آموزشي آن به دانش‌آموزان خود اقدام به در اختيارگرفتن مربيان ورزشي تراز اول كشور، سعي در تربيت دانش‌آموزاني دارد كه علاوه بر رشد در درس و فرهنگ با يك رشته‌ي ورزشي به طور تخصصي آشنا شوند.اين واحد آموزشي از وجود مشاوران مجربي در هر پايه برخوردار است كه بدون ترديد وجود آنان تاثيري انكار ناشدني در پيشرفت تحصيلي دانش‌آموزان دارد. برپايي اردوهاي علمي و سياحتي نيز از ديگر رويدادهاي مهم در اين واحد آموزشي است.

   مجتمع آموزشی علامه طباطبایی
     دبيرستان دخترانه علامه طباطبايي واحد آبشناسان‌ : التفات به مقوله آموزش دختران به عنوان نيمي از اجزاء تشكيل دهنده جامعه آموزشي كشور همواره از دغدغه‌هاي اعضاي هيات محترم موسس مجتمع علامه طباطبايي و از خواسته‌هاي به‌حق اولياي دانش‌آموزان بوده است. بعد از ربع قرن فعاليت درخشان آموزشي اين مجتمع در حوزه دبستان و دبيرستان‌هاي پسرانه، مجتمع علامه از دو سال قبل با تاسيس دو واحد در مناطق 6 آموزشي و در مناطق اميرآباد و يوسف‌آباد وارد حوزه آموزش در دبيرستان‌هاي دخترانه گرديد.
  بعد از تجربه و بازخورد موفق در اين دو دبيرستان، درخواست‌هاي اوليا به قدري قابل توجه بود كه اعضاي هيات موسس را مجاب به ايجاد سومين مدرسه دخترانه در منطقه 5 آموزش و پرورش و در منطقه شهران با نام دبيرستان دخترانه علامه طباطبايي واحد آبشناسان‌كرد. سعي و كوشش اعضاي محترم هيات موسس بر اين بوده اين دبيرستان نيز همچون ديگر واحد‌هاي مجتمع علامه طباطبايي برخوردار از بهترين و مجرب‌ترين پرسنل براي ارائه آموزش‌هايي در شأن و استانداردهاي مجتمع علامه باشد. از اين رو اين دبيرستان هم همچون ديگر واحد‌ها از بهترين و مجرب‌ترين دبيران و مشاوران و حرفه‌اي‌ترين پرسنل اداري بهره برده است. اميد است اولياي گرامي ضمن رضايت از تحصيل فرزندانشان در اين دبيرستان مانند هميشه مشوق مجتمع علامه طباطبايي به مثابه بزرگترين مجتمع آموزشي كشور باشند.

   مجتمع آموزشی علامه طباطبایی
     دبيرستان دخترانه علامه طباطبايي واحد يوسف‌آباد‌ : دبيرستان دخترانه علامه طباطبايي واحد يوسف‌آباد از جمله واحدهاي اين مجتمع در منطقه 6 آموزش و پرورش است كه پذيراي دانش‌آموزان دوره‌ي اول دبيرستان مي‌باشد. منطقه 6 داراي مدارس و مراكز آموزشي فراواني در هر دو حوزه پسرانه و دخترانه در سطح شهر تهران است.
  دبيرستان علامه طباطبايي واحد يوسف آباد با فضايي در حدود 1300 متر مربع از امكاناتي همچون كتابخانه، آزمايشگاه، سالن ورزشي چند منظوره، سالن مطالعه و سالن نهارخوري برخوردار‌است. اين دبيرستان همگام با ديگر واحد‌هاي مجتمع علامه طباطبايي با پيگيري امور آموزشي بر فعاليت‌هاي موثر فرهنگي نيز اصرار داشته و در اين زمينه با ترتيب دادن اردوهاي درون شهري و برون شهري سعي در آشنا نمودن دانش‌آموزان خود با تاريخ و سرگذشت كشورمان دارند. در زمينه ورزشي اين واحد آموزشي موفق به تشكيل سه تيم ورزشي در رشته‌هاي واليبال، شنا و دوميداني شده و مديران اين دبيرستان اميدوارند نوباوگان اين واحد آموزشي با سعي و كوشش خود بتوانند مقام‌هايي در حد استانداردهاي مجتمع علامه طباطبايي در سطح استان و كشور به دست بياورند. محيط صميمي و عاطفي حاكم بر روابط فيمابين مسئولين و دانش‌آموزان و خانواده‌هاي آنان، يكي از مشخصه‌هاي بارز اين واحد آموزشي است.

   مجتمع آموزشی علامه طباطبایی
     دبستان علامه طباطبايي واحد آبشناسان‌ : دبستان علامه طباطبايي واحد آبشناسان در سال 1392 و در مجاورت با دبيرستان واحد «آبشناسان1» ومركز «آموزش پيشرفته و المپيادها- واحد ادونس» تأسيس شد. خيابان شعرا، روز خود را با شور و شعفي مثال زدني از حضور نوگلان دبستاني و جوانان برومند و دبيرستاني مجتمع علامه طباطبايي آغاز مي‌كند. در دبستان و پيش‌دبستان واحد آبشناسان 210 دانش‌آموز در 12 كلاس در فضاي آموزشي به مساحت 2000 مترمربع مشغول به تحصيل هستند. وجود كف‌پوش‌هاي استاندارد دبستان در حياط مدرسه، امنيت بازي و دويدن دانش‌آموزان را تضمين كرده است. ديوارهاي نقاشي شده فضاي شاد كودكانه را با خود در كلاس درس به ارمغان آورده است. از امكانات سخت افزاري اين واحد مي‌توان به وجود سايت كامپيوتري، آزمايشگاه مجهز اشاره كرد. در كنار اين‌ها بازي‌هاي آموزشي و فكري نظير «لِگو» تكميل‌كننده ساعات تفريح و ورزش بچه‌ها در اين واحد است. از كلاس‌هاي فوق‌برنامه نيز مي‌توان به آموزش روباتيك، آموزش زبان انگليسي و قرآن، موسيقي، نمايش خلاق و خوشنويسي و نيز آموزش مهارت‌هاي زندگي اشاره كرد. شايان ذكر است مربي بهداشت، مشاور روان‌شناس و نيز مشاوران آموزشي، مسئولان اين واحد آموزشي را در رسيدن به اهداف مجتمع ياري مي‌رساند. اين دبستان از امكانات آمفي‌تئاتر و سالن بسيار زيباي ناهارخوري نيز برخوردار است.

     دبستان دوره دوم علامه طباطبايي واحد آبشناسان‌ : به منظور تربيت تخصصي فرزندان عزيز با در نظر گرفتن سن كودك، اگر امكانات مدرسه پاسخگو باشد، تفكيك اجتناب‌ناپذير و بسيار سودمند است. در دوره‌ي اول (پايه‌ي پيش، اول، دوم و سوم) در كنار يكديگر و در دوره‌ي دوم دبستان كه از سال تحصيلي 95-1394 مجوز آن صادر گرديده است پايه‌هاي چهارم و پنجم و ششم دبستان با برنامه‌هاي خاص متناسب با اين گروه سني فراهم گرديده است. در اين گروه سني نيز علاوه بر تمامي برنامه‌هاي جامع تدارك ديده شده براي گروه سني دوره‌ي اول، دانش‌آموزان با مهارت‌هاي ديگر و مناسب با رده‌ي سني، آموزش مي‌بينند. اين دوره كه در كنار دوره ‌اول و در مجاورت همديگر به تحصيل مشغول‌اند از امكانات مشترك و بسيار عالي برخوردارند. امكاناتي چون سايت كامپيوتري، آزمايشگاه مجهز و بازي‌هاي آموزشي و فكري نظير «لِگو» تكميل‌كننده ساعات تفريح و ورزش بچه‌ها در اين واحد است. از كلاس‌هاي فوق‌برنامه نيز مي‌توان به آموزش روباتيك، آموزش زبان انگليسي، موسيقي، نمايش خلاق و خوشنويسي و نيز آموزش مهارت‌هاي زندگي اشاره كرد. شايان ذكر است مربي بهداشت، مشاور روان‌شناس و نيز مشاوران آموزشي، مسئولان اين واحد آموزشي را در رسيدن به اهداف مجتمع ياري مي‌رساند. در ضمن اين واحد از امكانات كم‌نظير چون آمفي‌تئاتر و سالن ناهارخوري مناسب برخوردار است.

   مجتمع آموزشی علامه طباطبایی
     دبستان و پيش‌دبستان علامه طباطبايي واحد مرزداران‌ : دبستان و پيش‌دبستان علامه طباطبايي واحد مرزداران اولين مدرسه از مجموعه مدارس مجتمع علامه طباطبايي در مقطع دبستان و پيش‌دبستان است كه در ادامه به تعداد آن‌ها افزوده شد. وجود دبستان‌هاي علامه طباطبايي همراه با نوباو‌گان دانش‌آموز، طراوتي با خود به مجموعه بخشيده است. اين مدرسه با 7 كلاس در مقطع دبستان و يك كلاس در دوره‌ پيش‌دبستان مجموعاً 120 دانش‌آموز دارد. همچنين در فضاي آموزشي دبستان كه 750 مترمربع است امكاناتي نظير تخته هوشمند در همه‌ي كلاس‌ها، سايت كامپيوتر، آزمايشگاه كاملاًً مجهز، كتابخانه و ناهارخوري تدارك و اتاق موسيقي ديده شده است. با توجه به سن دانش‌آموزان در اين مقطع، آن‌ها در كنار يادگيري مباحث آموزشي از امكانات فوق‌برنامه نيز بهره‌مند هستند. هيأت مؤسس مجتمع علامه طباطبايي بر اين باور است كه همان اندازه كه يادگيري رياضي و فارسي و به‌طور كل علم براي فرزندانمان مهم است، پرورش ذهن و خلاقيت در اين سن نيز از اهميت ويژه‌اي برخوردار است. به همين جهت با برگزاري كلاس‌هاي فوق‌برنامه نظير آموزش كامپيوتر، درس مهارت‌هاي زندگي، لِگو، نمايش خلاق، مهارت آموزي، موسيقي و هنر، قرآن و زبان انگليسي را به آن‌ها مي‌آموزد. همچنين دبستان واحد مرزداران براي زنگ ورزش دانش‌آموزان اين واحد سالن ورزشي با وسيله اياب و ذهاب مهيا كرده است. تا دانش‌آموزان بتوانند در محيطي كاملاً ايمن و مناسب استعدادها و مهارت‌هاي ورزشي‌‌شان را زير نظر مربيان متخصص شكوفا كنند.

   مجتمع آموزشی علامه طباطبایی
     دبستان علامه طباطبايي واحد ونك‌ : اداره منطقه 3 آموزش و پرورش تهران با دارا بودن دبستان‌ها و دبيرستان‌هاي متعدد ميزبان هزاران دانش‌آموز مشتاق در سطوح مختلف آموزشي است. تنوع مدارس از ویژگی بارز و مطرح اين منطقه آموزش و پرورش است. وجود مدارس متنوع در اين منطقه، رقابت را در بين اين مدارس بسيار سخت و نزديك كرده ‌است. دبستان علامه طباطبايي واحد ونك داراي هشت كلاس آموزشي است و دانش‌آموزان علاقه مند به روش هاي نوين را از پايه هاي پيش دبستان تا پايه پنجم آموزشي پوشش مي‌دهد. دانش‌آموزان اين دبستان علاوه بر آموزش هاي استاندارد از كلاس‌هاي فوق برنامه مانند موسيقي، نمايش خلاق، خوشنويسي و مهارت هاي زندگي هم بهره مند مي‌شوند. همچنين اين واحد آموزشي از امكانات كم نظير همچون زمين مناسب براي ورزش و سالن ناهارخوري مجهز برخوردار است. يكي از اهدافي كه مسئولان مجتمع علامه همواره به دنبال آن بوده‌اند آشنايي دانش‌آموزان با مناسبت‌ها و اتفاقات تاريخي و مذهبي است كه در تقويم و تاريخ كشور رخ داده است. از اين رو با برگزاري جشن‌ها و بزرگداشت‌ها به اين مهم پرداخته مي‌شود. بي شك وقتي دركنار فعاليت هاي آموزشي فضاي مناسبي براي فعاليت هاي فرهنگي فراهم شود دانش‌آموزان ارتباط بهتري با تاريخ و فرهنگ كشورمان برقرار مي‌كنند. مديران مجتمع علامه طباطبايي اميد دارند با تدارك مجهزترين تجهيزات مناسب كودكان دبستاني گام‌هاي هر چه موثرتري در راستاي پاسخگويي به نيازهاي آموزشي كودكان مشتاق اين منطقه آموزشي بردارد.

     دبستان پسرانه علامه طباطبايي واحد دكتر فاطمي‌ : توجه به آموزش در دوره دبستان به عنوان اولين گام در امر آموزش همواره مورد توجه كارشناسان بوده‌است. آنان بر اين باورند توجه به هنگام و ارائه آموزش‌هاي لازم به دانش‌آموزان اين مقطع تحصيلي مي‌تواند تاحدود زيادي به پيشرفت و درخشش آنان در مقاطع بالاتر كمك كند.
  منطقه 6 آموزش و پرورش همواره يكي از پرتراكم‌ترين مناطق آموزشي در سطح شهر بوده است. با درنظرگرفتن اين ويژگي، اولياي دانش‌آموزان اين منطقه همواره خواهان وجود مجتمع‌هاي آموزشي مطرح و توانا در ارائه آموزش‌هاي مدرن بوده‌اند.‌ طي سال‌ها انبوهي از دانش‌آموزان از حضور دو دبيرستان پسرانه و دو دبيرستان دخترانه مجتمع علامه طباطبايي در منطقه 6 بهره‌برده‌اند. از اين رو و با عنايت به وجود درخواست‌هاي مكرر اوليا براي احداث دبستان‌ علامه در اين منطقه آموزشي، هيات محترم موسس تصميم به برآورده‌كردن خواسته اين عزيزان گرفت.
  دبستان پسرانه علامه طباطبايي واحد دكتر فاطمي در سال تحصيلي جاري اولين تجربه حضور خود در منطقه 6 آموزشي شهر تهران را آغازكرد. اين دبستان كه در زميني به مساحت 1000 متر مربع احداث شده است در حال حاضر تنها در دو مقطع پيش دبستان و پايه اول و پايه دوم ابتدايي دانش‌آموز مي‌پذيرد. مديريت و پرسنل اين واحد همچون ديگر واحد‌هاي مجتمع علامه طباطبايي سعي در ارائه آموزش‌هاي نوين و در قالب استانداردهاي مجتمع به هدف جلب نظر دانش‌آموزان و اولياي محترم آنان دارند.

     راه های ارتباطی شماره‌های تماس: 44833966
  آدرس سایت :http://www.mat.ir


  ویرایش شده توسط مینا رحمتیان (مدرسه کلوب) در تاریخ ۱۳۹۸/۵/۲۰   ۱۲:۰۷
 • avatar
  مشک آبادی (مدیریت مدرسه کلوب)
  کاربر جدید|310 سپاس شده|4593 پست
  ۱۵:۲۰ ۱۳۹۳/۹/۴

    نشانی و شماره تماس واحدهای آموزشی مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

  واحد آبشناسان 1 - منطقه 5
  آدرس : دبیرستان علامه طباطبایی انتهای بزرگراه نیایش - انتهای ستاری شمال - دوربرگردان - خروجی اول یا دوم - خیابان شعرا - پلاک 17
  تلفن : 5 و 44813664

  واحد کارگر - منطقه 6
  آدرس : دبیرستان علامه طباطبایی خیابان کارگر شمالی - روبروی مرکز قلب تهران - خیابان یکم (شهید شکرالله) پلاک 65
  تلفن : 88027403 – 88023502

  واحد دکتر فاطمی - منطقه 6
  آدرس : دبیرستان علامه طباطبایی میدان انقلاب - خیابان کارگر شمالی - بین چهار راه نصرت و بلوار کشاورز پلاک 1541
  تلفن : 88993025 - 88958671 - 88954960

  واحد ملاصدرا - منطقه 3
  آدرس : دبستان علامه طباطبایی میدان ونک – خیابان ملاصدرا – انتهای خیابان پردیس – پلاک 29
  تلفن : 88773463 - 88675444 - 88675445 - 88876672

  واحد آبشناسان - منطقه 5
  آدرس : مدرسه راهنمایی علامه طباطبایی انتهای بزرگراه نیایش - انتهای ستاری شمال - دوربرگردان - خروجی اول - خیابان اخلاص – پلاک11
  تلفن : 2 و 44832801

  ویرایش شده توسط مینا رحمتیان (مدرسه کلوب) در تاریخ ۱۳۹۸/۵/۲۰   ۱۲:۳۲
 • avatar
  ن.ملکیاری
  کاربر فعال|41 سپاس شده|253 پست
  ۱۶:۳۶ ۱۳۹۳/۹/۱۶
   دبیرستان علامه طباطبایی

  ثبت نام در آزمون ورودی دبیرستان و اول راهنمایی آنلاین است و باید کد و رمزی را که سایت به شما می دهد نگهداری کنید که باید برای گرفتن رمز و کد ثبت نام پایه اول راهنمایی- دبیرستان با شماره 44849084 تماس بگیرید.

  * ثبت نام آزمون ورودی میان پایه (اول به دوم راهنمایی – سوم و چهارم دبیرستان) حضوری است همراه با یکی از اولیا و کارنامه نیم سال اول سال تحصیلی جاری (معدل بالای 19 باید باشد) +تصویر اول شناسنامه دانش آموز+دوقطعه عکس پرسنلی – مکان :در دفتر مدیریت مجتمع. تلفن تماس مدیر مجتمع: 44833963-44833964

  * اگردانش آموزی قبول شده بود در آزمون و به هر دلیلی نتوانست در علامه طباطبایی ثبت نام کند و در حال تحصیل در مدرسه ای دیگر بود پایه اول دبیرستان را برای سال دوم دبیرستان 93-94 با ستاد ثبت نام مدارس علامه طباطبایی هماهنگ کند.

  * آدرس 1: نیایش – بزرگراه آبشناسان – انتهای ستاری شمالی – دوربرگردان – خورجی دوم – خیابان شعرا – پلاک 17  

  * آدرس 2: انتهای جنت آبادی شمالی – خیابان سیمون بولیوار ( به سمت شرق) نرسیده به میدان دانشگاه آزاد – خیابان شعرا – پلاک 17

  مجتمع علامه طباطبایی شامل 6 دبیرستان پسرانه و سه مدرسه راهنمایی پسرانه است. تماس با
  دفتر مدیر مجتمع : 44833962 الی 5

   

  فهرست مدارس متعلق به مجتمع فرهنگی آموزشی علامه
  طباطبایی :

   فهرست مدارس متعلق به مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی :

   

  ردیف

  نام واحد آموزشی

  نشانی و شماره های تماس

  1

  دبیرستان علامه طباطبایی

  واحد آبشناسان 1 - منطقه 5

  انتهای بزرگراه نیایش - انتهای ستاری شمال - دوربرگردان - خروجی اول یا دوم - خیابان شعرا - پلاک 17

  تلفن ‏:5 و 44813664  

  2

  دبیرستان علامه طباطبایی

  واحد کارگر - منطقه 6

  خیابان کارگر شمالی - روبروی مرکز قلب تهران - خیابان یکم (شهید شکرالله) پلاک 65

  تلفن : 88027403 – 88023502

  3

  دبیرستان علامه طباطبایی

  واحد دکتر فاطمی - منطقه 6

  میدان انقلاب - خیابان کارگر شمالی - بین چهار راه نصرت و بلوار کشاورز  پلاک1541

  تلفن :  88993025   -   88958671     -    88954960

  4

  دبیرستان علامه طباطبایی

  واحد ملاصدرا - منطقه 3

  میدان ونک – خیابان ملاصدرا – انتهای خیابان پردیس – پلاک 29

  تلفن : 88773463 - 88675444 - 88675445 - 88876672

  5

  دبیرستان علامه طباطبایی

  واحد پاسداران - منطقه 4

  میدان هروی - خیابان شهید افشاری (ساقدوش) - گلستان دوم - پلاک 19

  تلفن : 22588716 و 22545366

  6

  دبیرستان علامه طباطبایی

  واحد دکتر شریعتی - منطقه 3

  خیابان دکتر شریعتی - بالاتر از ظفر - کوچه صادقیان - انتهای کوچه سمت راست - پلاک 2

  تلفن : 5 - 22854054

   

   

   

  7

  مدرسه راهنمایی علامه طباطبایی

  واحد میرداماد - منطقه 3

  خیابان ولیعصر – بالاتر از تقاطع نیایش - خیابان ناهید غربی- پلاک 7

  تلفن : 26205475 و 26205476

   

  8

  مدرسه راهنمایی علامه طباطبایی

  واحد آبشناسان - منطقه 5

  انتهای بزرگراه نیایش - انتهای ستاری شمال - دوربرگردان - خروجی اول - خیابان اخلاص – پلاک11

  تلفن :  2  و 44832801

  9

  مدرسه راهنمایی علامه طباطبایی

  واحد فرمانیه - منطقه 1

  فرمانیه- خیابان دیباجی شمالی- کوهستان هشتم- پلاک 71

  تلفن :  3 -  26123841

  مدارس مشارکتی مجتمع فرهنگی - آموزشی علامه طباطبایی

  ردیف

  نام واحد آموزشی

  نشانی و شماره های تماس

  1

  دبستان پسرانه 
  علامه طباطبایي منطقه 2

  شهید ‏اشرفی ‏اصفهانی – ابتدای‏ بلوار مرزداران-  خیابان ‏ناهید – نبش‏ خیابان ‏محمدی - پلاک 44 

   تلفن :  3 -  44225492

  2

  دبستان پسرانه 
  علامه طباطبایي منطقه 5

  انتهای بزرگراه نیایش - انتهای ستاری شمال - دوربرگردان - خروجی اول یا دوم - خیابان شعرا - پلاک 17

  تلفن ‏:30 - 44841329

   

  شماره تلفن ستاد ثبت نام مدارس پسرانه علامه طباطبایی :

  44849084
 • avatar
  ن.ملکیاری
  کاربر فعال|41 سپاس شده|253 پست
  ۱۶:۴۰ ۱۳۹۳/۹/۱۶
  دبیرستان علامه طباطبایی
  http://www.madresehclub.com/Topics/-TP6692-PI30490/

  هنرستان علامه طباطبایی
  http://www.madresehclub.com/Topics/-TP7100-PI31628/

  راهنمایی علامه طباطبایی
  http://www.madresehclub.com/Topics/-TP6582-PI30147/
 • avatar
  باقی
  کاربر جدید|1 سپاس شده|9 پست
  ۲۰:۵۵ ۱۳۹۳/۹/۱۶
 • avatar
  نگین ملکی
  کاربر یک ستاره ⋆|353 سپاس شده|1172 پست
  ۱۲:۴۶ ۱۳۹۸/۵/۲۷
  سلام و خسته نباشید به شما
  خدمت شما کسب رتبه 1 کنکور سراسری تجربی توسط دانش آموزتونو تبریک میگم
  شنیدم رتبه 3 هم مال شماست
 • avatar
  نهال -
  کاربر جدید|14 سپاس شده|64 پست
  ۱۲:۵۱ ۱۳۹۸/۵/۲۷
  بلاخره دانش آموزای تهران یه تکونی به خودشون دادن
  تبریک میگم
  من خیلی ساله منتظرم که از تهران از یکی از مدارس خوب رتبه 1 دربیاد
  مدرسه علامه طباطبایی طلسمو شکوند
 • avatar
  نهال -
  کاربر جدید|14 سپاس شده|64 پست
  ۱۲:۵۲ ۱۳۹۸/۵/۲۷
  زمان شروع پیش ثبت نام متوسطه دوره دوم علامه طباطبایی از چه تاریخیه؟
 • avatar
  مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی
  کاربر جدید|2 سپاس شده|6 پست
  ۱۴:۰۱ ۱۳۹۸/۵/۳۰
  نهال - :زمان شروع پیش ثبت نام متوسطه دوره دوم علامه طباطبایی از چه تاریخیه؟

  درود بر شما
  شما می تونین اخبار و اطلاعات مربوط به ثبت نام در علامه طباطبایی در مقاطع و مناطق مختلف را از وبسایت مجتمع علامه طباطبایی به آدرس mat.ir ببینید و دنبال کنید. 

 • avatar
  مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی
  کاربر جدید|2 سپاس شده|6 پست
  ۱۴:۲۴ ۱۳۹۸/۵/۳۰
  نگین ملکی :سلام و خسته نباشید به شما
  خدمت شما کسب رتبه 1 کنکور سراسری تجربی توسط دانش آموزتونو تبریک میگم
  شنیدم رتبه 3 هم مال شماست

  درود بر شما 
  سپاس از شما، لازم به ذکر است که امسال نیز مانند سالهای گذشته ، خانواده بزرگ علامه رتبه های درخشانی در کنکور سراسری کسب کرد. ازتون دعوت می کنیم برای دیدن اخبار و اطلاعات بیشتر در خصوص رتبه های دانش آموزان علامه طباطبایی در کنکور به وبسایت mat.ir سر بزنید.

  البته سعی می کنیم اطلاعاتی برای علاقه مندان در اینجا نیز قرار دهیم.

 • avatar
  مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی
  کاربر جدید|2 سپاس شده|6 پست
  ۱۴:۲۹ ۱۳۹۸/۵/۳۰
  اینجا می تونین مصاحبه با رتبه 1 کنکور سراسری تجربی، دانش آموز موفق واحد کارگر شمالی علامه طباطبایی رو مشاهده کنین:

 • avatar
  بابک حقی پور
  کاربر فعال|225 سپاس شده|495 پست
  ۱۴:۴۸ ۱۳۹۸/۵/۳۰
  شهریار رجائی فیروزآبادی رتبه 3 کنکور سراسری علوم تجربی هم از علامه طباطبایی بوده
  رتبه 42 و 46 و 66 و 81 و 94 کنکور سراسری ریاضی فیزیک هم از علامه بوده
 • avatar
  مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی
  کاربر جدید|2 سپاس شده|6 پست
  ۰۹:۱۴ ۱۳۹۸/۶/۳

  كسب يك نقره و يك برنز جهاني دستاورد دانش‌آموزان مجتمع علامه طباطبايي از المپياد جهاني نجوم مجارستان

  مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

 • avatar
  سارینا اخوان
  کاربر جدید|56 سپاس شده|127 پست
  ۱۰:۳۳ ۱۳۹۸/۶/۴
  منم دوست داشتم بدونم رتبه 1 کنکور سراسری از چه مدرسه ای بوده
 • avatar
  سارینا اخوان
  کاربر جدید|56 سپاس شده|127 پست
  ۱۰:۳۵ ۱۳۹۸/۶/۴
  یه سوال دارم ازتون
  علامه طباطبایی ثبت نام میان پایه در مقطع متوسطه دوره اول هم داره؟
 • avatar
  مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی
  کاربر جدید|2 سپاس شده|6 پست
  ۱۰:۱۳ ۱۳۹۸/۶/۱۱
  سارینا اخوان :یه سوال دارم ازتون
  علامه طباطبایی ثبت نام میان پایه در مقطع متوسطه دوره اول هم داره؟

  درود بر شما 
  بستگی داره، برای کسب اطلاعات بهتره با ستاد ثبت نام مجتمع علامه طباطبایی تماس بگیرین تا همکارانمون راهنماییتون کنن.
  شماره تماس ستاد ثبت نام 44849084 

 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
مدرسه یاب
استان :
شهر :
منطقه :
محدوده(اختیاری) :
مقطع تحصیلی :
نوع مدرسه :
جنسیت :
نام مدرسه :
موضوع قبل
موضوع بعد
آخرین پست های این بخش
آخرین پست های این تالار

مادایران، نماد اطمینان
تبلیغات
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به اين سايت (مدرسه کلوب ) میباشد و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است © Copyright 2020 - MadresehClub.com