خانه
ورود اعضا
آخرین پست تاپیک : ۱۴:۰۷ ۱۳۹۷/۴/۲۰
6443 بازدید

پیش دبستان و دبستان پسرانه دکتر شاکری - منطقه 3

 • avatar
  کاربر جدید|3 سپاس شده|19 پست
  ۱۷:۱۲ ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
  پیش دبستانی تخصصی و دبستان پسرانه مهر دکتر شاکری


  پیش دبستانی تخصصی و دبستان پسرانه مهر دکتر شاکری

    با آموزش محبت آمیز، اولین بار در ایران کودکان شاد و خلاق امروز همان انسان هایی هستند که در آینده دارای اندیشه های پویا کارآمد و تاثیر گذار در بین دیگران خواهند بود.
  و ما برای تربیت کودکان شاد و خلاق زبان آموزش محبت آمیز را برگزیده ایم. آرامش در آموزش، تکریم کودکان ،مهربانی و همدلی ،شادی و نشاط مبنای آموزش محبت آمیز است.

    امکانات و تجهیزات   فضایی شاد و نشاط آور متناسب با روحیه کودکان نشاط و شادی یکی از معیار های مهم در سنجش سلامتی کودکان است.امروزه تحقیقات زیادی درباره اثرات و ارتباط دوره ی کودکی با بزرگسالی صورت گرفته است. چنانچه ثابت شده بسیاری از رفتارها و واکنش های فردی در بزرگسالی از رفتار های کودکی آنهاست.

   پیش دبستان و دبستان پسرانه دکتر شاکری

    سالن نجوم مجهز به تلسکوپ و آسمان نما علم نجوم به عنوان یکی از شاخه های مهم علم تجربی،نقش بسیار زیادی در شکوفایی فکر و اندیشه انسانها دارد، با بکارگیری علوم مختلف جهت حل مسایل نجومی، موجبات رشد و نگرش علمی،پرورش قدرت تفکر،خلاقیت و کاوشگری،حل مساله و جامعه پذیر کردن دانش آموز و ...فراهم می آورد.

  سالن نجوم دبستان پسرانه دکتر شاکری منطقه 3 تهران

  دبستان غیردولتی و پسرانه دکتر شاکری

    آزمایشگاه علوم تجربی ، مجهز و پیشرفته همراه شدن دانش آموزان در فعاليتهاي عملي، ضمن لذت بخش تر شدن آموزش، آنان را در كسب مهارت هاي مورد نياز در برنامه درسي ياري خواهد داد.

  آزمایشگاه علوم تجربی مجهز در دبستان دکتر شاکری

  مدرسه دکتر شاکری با امکانات پیشرفته

  موسسه فرهنگی تیزهوشان - پیش دبستان و دبستان دکتر شاکری

  تحقیق و پژوهش - دبستان پسرانه دکتر شاکری
  دبستان دکتر شاکری منطقه 3
  کسب مهارت های علمی در دبستان دکتر شاکری


    هوشمند سازی فضای آموزشی به همراه سالن فیلم و نمایش مهم ترین اهداف و مزایای هوشمند سازی مدارس در محیط آموزشی به سبک تکنولوژی جدید عبارتند از: رشد همه جانبه دانش آموزان (ذهنی، جسمی، عاطفی و روانی) ، ارتقاء توانایی ها و قابلیت های فردی ، تربیت نیروی انسانی متفکر و آشنا به فن آوری است.
  برد های هوشمند که جای تخته های سیاه را گرفتند. با استفاده از نرم افزارهای موجود قابل نصب امکانات مختلفی شامل امکان نوشتن، ضبط تصویر و دروس، ورود و خروج فایل های صوتی و تصویری و نوشتاری را فراهم می کند.
  دیتا ویدئو پروژکتور که وسیله ای است تصاویر موجود در کامپیوتر را بر روی پرده نمایش و یا برد هوشمند انتقال می دهد و امکان مشاهده تصاویر زنده و جذاب را برای دانش آموزان فراهم می کند.

  هوشمندسازی فضای آموزشی - دبستان پسرانه و غیردولتی دکتر شاکری
  کلاسهای مجهز - دبستان و پیش دبستانی تخصصی دکتر شاکری


    کتابخانه مجهز ویژه اولیا به منظور مطالعه و خواندن کتاب به همراه فرزندان
  کتابخانه مجهز ویژه اولیا و دانش آموزان - دبستان پسرانه دکتر شاکری
  معمولا غالب پدر و مادر ها دوست دارند فرزندانشان کتاب بخوانند، مطالعه کنند و دارای سطح آگاهی بالایی باشند. در نظر داشته باشیم فرزندان ما آنچه را که می بینند بیشتر می پذیرند تا آنچه را که می شنونند. دیدن کتاب در دست پدر و مادرها و نگاه فرزندان به پدران و مادران درحال مطالعه ،یکی از بهترین راههای ترغیب کودکان به مطالعه و کتاب خوانی است.فراموش نکنیم بهترین دوره ی ترغیب به مطالعه در دوران کودکی است.    جامع ترین بسته های آموزشی کتاب های پیش دبستان ودبستان(انتشارات تیزهوشان) انتشارات تیزهوشان دکتر شاکری، ناشر برگزیده کتاب‌های آموزشی و علمی، ویژه کودکان و نوجوانان نخبه، سرآمد و پیشرفته تحصیلی از خردسال تا پایان دبیرستان در ایران، با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 3501 از سال 1378 با مدیریت دکتر شاکری (شاگردی) فعالیت خود را آغاز نموده است.


  مجتمع فرهنگی آموزشی انتشاراتی تیزهوشان زیر نظر دکتر شاکری

  از ویژگی‌های بارز و منحصر به فرد این انتشارات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  1-تألیف و انتشار کتاب‌های کمک آموزشی و علمی براساس نیازسنجی‌هایی که در بین گروه‌های سنی دانش‌آموزان انجام می‌شود.
  2-به روز رسانی مطالب و موضوعات موجود در هر یک از کتاب‌ها با توجه به تغییرات ایجاد شده در کتاب‌های درسی
  3- تطبیق ساختار کتاب‌های کمک آموزشی با ساختار کتاب‌های درسی به‌منظور استفاده مفید دانش‌آموزان و اولیای گرامی
  4- انتشار کتاب‌های علمی تخصصی در زمینه‌های نجوم، هوش و خلاقیت، آزمایشگاه و...
    سالن غذا خوری کافه کتاب مهیا برای حضور همزمان اولیا و فرزندان سالن غذاخوری و کافه کتاب در دبستان دکتر شاکری

    کارگاه موسیقی موسیقی سه بخش مهم از وجود کودک را به صورت همزمان به تکاپو می اندازد و آن عقل، احساس و جسم اوست. تحقیقات نشان می دهد گوش دادن منفعلانه به موسیقی کودکان را باهوش تر می کند یعنی اگر از سنین کودکی فرزندتان را در معرض موسیقی بگذارید به روند رشد ذهنی او کمک زیادی کرده اید. اما مطمئنا این دسته از کودکان قابل مقایسه با کودکانی نیستند که به صورت فعالانه یعنی نواختن یک ساز به تمرین موسیقی پرداخته اند.
  - از فواید یادگیری موسیقی برای کودکان می توان به موارد زیر اشاره کرد: افزایش ظرفیت حافظه و سرعت یادگیری ، بهبود دادن مدیریت زمان ، تقویت اعتماد به نفس ،افزایش مهارت کار تیمی ،افزایش پشتکار ،بهبود هماهنگی جسمی و ذهنی ،بهبود توانایی ریاضی، بهبود مهارتهای درک مطلب ،افزایش احساس مسئولیت ،افزایش تمرکز، کاهش استرس، ایجاد احساس کامیابی ،بهبود مهارت شنوایی و آموزش نظم

  کارگاه موسیقی در دبستان دکتر شاکری
  کارگاه موسیقی در پیش دبستانی دکتر شاکری    کارگاه شطرنج ورزش شطرنج ابزاری برای تقویت توانایی‌های مغزی است. 10 فایده اصلی شطرنج به شرح زیرند:
  1- شطرنج IQ را افزایش می‌دهد
  2- شطرنج از آلزایمر جلوگیری می‌کند
  3- شطرنج هر دو طرف مغز را پرورش می‌دهد
  4-شطرنج خلاقیت را افزایش می‌دهد
  5-شطرنج حافظه را افزایش می‌دهد
  6- شطرنج توانایی حل مسئله را افزایش می‌دهد
  7- شطرنج توانایی خواندن را افزایش می‌دهد
  8-شطرنج تمرکز را افزایش می‌دهد
  9- شطرنج رشد سلول‌های عصبی را افزایش می‌دهد
  10- شطرنج قدرت برنامه‌ریزی و پیش‌بینی را افزایش می‌دهد

  کارگاه شطرنج در دبستان و پیش دبستان دکتر شاکری

    کارگاه کامپیوتر
  کارگاه کامپیوتر در دبستان پسرانه دکتر شاکری
  کودکانی که کار با کامپیوتر را یاد بگیرند آماده خواهند بود که در دنیای تکنولوژی کار و زندگی کنند. آنها در عین حال برای دوره دبیرستان و تحصیلات عالی که اغلب کارها و تکالیف شان مبتنی بر کامپیوتر خواهد بود، آماده می شوند.    کارگاه تئاتر کارگاه تئاتر در دبستان پسرانه و غیردولتی دکتر شاکری

    کارگاه رباتیک
  کارگاه رباتیک در دبستان دکتر شاکری
  کودکان به صورت ذاتی به خلق کردن علاقه دارند. ذهن کودکان آماده ی ساختن و خلق کردن است. علم رباتیک نیز آن ها را به آرزوهایشان خواهد رساند. آموزش رباتیک به کودکان کمک بسیار زیادی به بروز خلاقیت هایشان خواهد کرد. لذا آموزش رباتیک به کودکان باعث خواهد شد آنها با استفاده از حس کنجکاوی و استعدادهای نهفته شان دست به خلق چیزهایی بزنند که شاید بر بزرگان این علم پوشیده مانده باشد.    باشگاه ورزشی دانش آموزانی که به طور روزانه ومنظم ورزش میکنند،عملکرد تحصیلی بهتری نسبت به سایر همسالانشان خواهند داشت،زیرا انجام فعالیت ورزشی منظم باعث افزایش میزان اکسیژن رسانی به مغز شده درنتیجه در افزایش حافظه و عدم خستگی فکری نقش موثری داشته و موجب تقویت یادگیری در بین دانش آموزان می شود.

  باشگاه ورزشی در دبستان و پیش دبستان دکتر شاکری

  باشگاه ورزشی در دبستان پسرانه دکتر شاکری

    بازی های گروهی در زنگ های تفریح بازی و سرگرمی از با اهمیت ترین عوامل نشاط و شادی د ربچه هاست.جست و خیز های فیزیکی، فعالیت های دستی، تمرکز های هدفدار،ارتباط کلامی و تهیج های فکری ، مواردی هستند که معمولا در بازی و سرگرمی های کودکانه همراه با شادی و نشاط دیده می شود.ضمن اینکه ارتباط جمعی و در کنار هم بودن بچه ها ، به منظور کار گروهی نیز ازمزایای دیگر این بازی ها هستند.

  بازی های تفریحی در دبستان و پیش دبستان دکتر شاکری
  محیط شاد و بانشاط در پیش دبستان و دبستان پسرانه و غیردولتی دکتر شاکری - منطقه 3 تهران


    اردو ها ی علمی در گردش علمي دانش آموزان با مشاهده واقعيتها مي توانند مفاهيمي را كه در كلاس مورد بحث قرار مي گيرد،بهتر در ذهن خود بپرورانند و معلم مي تواند با استفاده از اين شيوه ، كنجكاوي فراگيران را درباره موضوعي خاص بر انگيزد. در بعضي موارد، مي توان از گردش علمي براي جمع آوري اطلاعات لازم براي انجام گرفتن آزمايش، يا يك پروژه،بهره گرفت.

  اردوهای علمی در دبستان پسرانه مهر دکتر شاکری

  اردوهای علمی دبستان پسرانه دکتر شاکری

    جلسات هم اندیشی با دانش آموزان یکی از اهداف تعلیم و تربیت، آماده کردن دانش آموزان برای مواجهه با مسائل آینده است . در جلسه هم اندیشی با دانش آموزان نکات بسیار مهمی مطرح می شودکه یادگیری آن برای تمام دانش آموزان ضروری است.از قبیل اینکه برای صحبت کردن در یک فضای علمی چه چیزهایی را باید رعایت کنیم. چگونگی ارائه‌کنفرانس ،طریقه صحیح جواب دادن به سوالات و گوش دادن به مطالب در‌محیط های علمی، افزایش اعتماد به نفس ، راههای بهتر فراگیری دروس ،راههای تفکر خلاق ،مهارتهای معیشتی و بسیاری مطالب مفید دیگر که توسط جناب آقای دکتر شاکری برای‌دانش آموزان مطرح می شود.

  جلسات هم اندیشی با دانش آموزان در دبستان دکتر شاکری

    برنامه های متنوع در مراسم صبحگاه مراسم صبحگاهی بانشاط و اجرای برنامه هاي متنوع در پرورش روحیه همکاری بین دانش آموزان تاثير دارد و نقطه آغاز شکوفا شدن آنها در وادی بلند سخن خواهد بود . بالا بردن سطح علمی دانش آموزان ، آشنایی با فرهنگ خود باوری و کسب اعتماد به نفس از دیگر نتایج یک برنامه صبحگاهی موثر است .

  برنامه های متنوع صبحگاه در پیش دبستان و دبستان دکتر شاکری

    کارگاه مجهز هوش و خلاقیت یکی از توانمندی های مهم انسان ها ، قدرت تفکر خلاق است که بسیار متاثر از دوره ی کودکی است. چناچه میزان برانگیختگی آن در میزان بروز خلاقیت و قدرت تفکر و اندیشه در بزرگسالی تاثیر بسیار زیادی دارد.بدین خاطر اهمیت حفظ روحیه ی شاد و پر نشاط در بچه ها را هرگز نباید از نظر دور داشت. چرا که میزان تفکر خلاق، رابطه ای مستقیم با شور و نشاط دوره ی کودکی دارد.

  کارگاه مجهز هوش و خلاقیت در پیش دبستان و دبستان دکتر شاکری

  برگزاری کلاسهای خلاقیت در دبستان و پیش دبستان دکتر شاکری

    تجهیزات هوش حرکتی به منظور تقویت هوش روان تنی و دست ورزی تجهیزات هوش حرکتی در دبستان دکتر شاکری

    سالن اجتماعات جهت نمایش مهارت های جمعی کودکان در طول دوره سالن اجتماعات

     اشتراک مجله ی تیزهوش کودک برای کلیه دانش آموزان در طی دوره تحصیلی
  اشتراک مجله تیزهوش کودک در مدرسه دکتر شاکری
  ماهنامه کودک و نوجوان تیزهوش
  اشتراک مجله کودک و نوجوان تیزهوش در دبستان دکتر شاکری     هفت شاخصه مهم پیش دبستان و دبستان مهر دکتر شاکری
  • مدیریت علمی با دو دهه تجربه ی مدیریت آموزشی در حوزه ی کودک و نوجوان
  • سنجش هوش و شخصیت به منظور برنامه ریزی بهتر جهت رشد و پویایی استعداد نهفته کودکان
  • آموزش محبت آمیز به عنوان محوری ترین روش ارتباطی و آموزشی با کودکان
  • کادر آموزشی با تجربه ، خلاق و آموزش دیده هماهنگ با اصول آموزش محبت آمیز
  • توجه بنیادین به ساختار شخصیت ، با افزایش اعتماد به نفس ،عزت نفس و آرمش درونی ، همراه تهییج تفکر خلاق...
  • محیطی شاد و خاطره انگیز، به منظور افزایش شور و نشاظ در کودکان، امکانات و تجهیزات پیشرفته آموزشی
  • امکانات و تجهیزات پیشرفته آموزشی

     اطلاعات تماس آدرس: تهران-خیابان شریعتی-روبروی مترو شریعتی-جنب پمپ بنزین-خیابان شواری-پلاک 22
  شماره‌های تماس: 61-22872160-021
  آدرس سایت :www.tizhoushan.ir
  تلگرام: https://t.me/tizhoushan_drshakeri
  اینستاگرام:drshakeri.sch.ir


  ویرایش شده توسط مینا رحمتیان (مدرسه کلوب) در تاریخ ۱۳۹۷/۲/۲۹   ۱۲:۰۰
 • avatar
  پیش دبستان و دبستان پسرانه دکتر شاکری - منطقه 3
  کاربر جدید|3 سپاس شده|19 پست
  ۱۱:۲۵ ۱۳۹۷/۳/۲۹
  پیش دبستان و دبستان پسرانه دکتر شاکری - منطقه 3 :

  کارگاه کامپیوتر
  دانش آموزان از پایه پیش دبستان تا پایه ششم مهارتهای کار با کامپیوتر را در این کارگاه اموزش می بنینند.


  ویرایش شده توسط پیش دبستان و دبستان پسرانه دکتر شاکری - منطقه 3 در تاریخ ۱۳۹۷/۳/۲۹   ۱۱:۲۶
 • avatar
  پیش دبستان و دبستان پسرانه دکتر شاکری - منطقه 3
  کاربر جدید|3 سپاس شده|19 پست
  ۰۹:۱۰ ۱۳۹۷/۳/۳۰
  پیش دبستان و دبستان پسرانه دکتر شاکری - منطقه 3 :
  پیش دبستان و دبستان پسرانه دکتر شاکری - منطقه 3 :

  آزمایشگاه پایه پنجم ابتدایی
  ساخت حباب  پیش دبستان و دبستان پسرانه دکتر شاکری - منطقه 3

 • avatar
  مهندسی صفر و یک پرداز-02148650
  کاربر جدید|0 سپاس شده|6 پست
  ۰۹:۳۷ ۱۳۹۷/۳/۳۱
  سرور مجازی vps با 30 % تخفیف با ترافیک پهنای باند نامحدود
  فرصتی استثایی برای شرکت ها و سازمانها ، ارائه سرورهای مجازی و سرور اختصاصی در دیتا سنتر صفر و یکبا 30% تخفیف وِیژهباپهنای باند نامحدود و تخصیص IP به تعداد مورد نیاز .
  به جرات می توان گفت تنها شرکت دیتا سنتر در ایران می باشیم که پشتیبانی 24 ساعته سرورها و نصب تمامی موارد در خواستی کاربران بهصورت کاملا رایگان می باشد.
  هر کاربر در تهیه IP هیچ گونه محدودیتی ندارد.
  مشاوره رایگان 48650 021 داخلی 177
  جهت مشاهده تمامی اطلاعات دیتا سنتر صفر و یک و خدمات ارائه شده به لینک زیر مراجعه نمایید:
  http://0-1.cloud/

  http://0-1.ir/datacenter-landing-01/

 • avatar
  پیش دبستان و دبستان پسرانه دکتر شاکری - منطقه 3
  کاربر جدید|3 سپاس شده|19 پست
  ۱۲:۲۳ ۱۳۹۷/۴/۲
  پیش دبستان و دبستان پسرانه دکتر شاکری - منطقه 3 :
  اردوی علمی تفریحی-پارک  آموزش ترافيك تهران
  پیش دبستان و دبستان پسرانه دکتر شاکری - منطقه 3
 • avatar
  پیش دبستان و دبستان پسرانه دکتر شاکری - منطقه 3
  کاربر جدید|3 سپاس شده|19 پست
  ۱۲:۴۸ ۱۳۹۷/۴/۶
  پیش دبستان و دبستان پسرانه دکتر شاکری - منطقه 3 :

  برگزاری مراسم سنتی و اعیاد رسمی به شیوه خاص و جذاب برای دانش آموزان.
  مراسم شب یلدای سال 1396

 • avatar
  مامان دوقلوها
  کاربر جدید|0 سپاس شده|4 پست
  ۲۲:۲۴ ۱۳۹۷/۴/۱۲
  سلام كسي بچه اش تو اين مدرسه بوده ميتونيد نظر بديد لطفا
 • avatar
  kermani_1397
  کاربر جدید|0 سپاس شده|1 پست
  ۱۳:۴۴ ۱۳۹۷/۴/۲۰
  مامان دوقلوها :سلام كسي بچه اش تو اين مدرسه بوده ميتونيد نظر بديد لطفا

  سلام من خواهر زادم  از دانش اموزای این مدرسه است. محیطش  خیلی شاد و متفاوته و برنامه های آموزشی متنوعی دارند ،قبلا خواهر زادم خیلی از مدرسه رفتن میترسید و سخت بود براش ولی الان عاشق مدرسشه و ترم تابستون هم ثبت نام کرده و موقع تعطیلی به سختی میاد خونه. من هم برای دخترم در آموزشگاهشون ثبت نام کردم برای ترم تابستان و کلا خیلی راضی هستم

 • avatar
  پیش دبستان و دبستان پسرانه دکتر شاکری - منطقه 3
  کاربر جدید|3 سپاس شده|19 پست
  ۱۴:۰۷ ۱۳۹۷/۴/۲۰
  پیش دبستان و دبستان پسرانه دکتر شاکری - منطقه 3 :
  پیش دبستان و دبستان پسرانه دکتر شاکری - منطقه 3 :

  کلاسهای تابستانی موسسه تیزهوشان دکتر شاکری

  استفاده از وقت را باید از دوران کودکی به فرزندان آموخت.یک دانش آموز در مدت تحصیلات ابتدایی تا اخذ دیپلم متوسطه حدود چهار سال از عمر خود را در فراغت به سر می برد. کارهایی که دانش آموز در اوقات فراغت انجام میدهند می تواند مسیر زندگی آنها را عوض کند.شرکت در کلاس‏های تابستانی موجب تقویت اعتماد به نفس و بهبود روابط اجتماعی کودکان می شود. اگرانتخاب کلاس‏ها به درستی انجام شود، موجب رشد استعدادها و جهت‌دهی مثبت به توانایی‏های دانش‌آموزان شود.

   بدین منظور موسسه تیزهوشان دکتر شاکری در نظر دارد کارگاه ها و مهارتهای جذاب آموزشی و تفریحی در فصل تابستان برای دانش آموزان برگزار کند.

  جدول زمانبدی و کلاسهای تابستانی موسسه تیزهوشان دکتر شاکری به شرح زیر می باشد.

  توضیح: برای دانش‌آموزان پایه‌های دهم و یازدهم دبیرستان، کلاسها به‌صورت تک درس برگزار می‌گردد. 

  نکته مهم: دانش‌آموزان گروه پسر میتوانند در کلاس اردویی (باشگاه ورزشی شامل: آموزش شنا، بازیهای توپی) که در روز سهشنبه از ساعت 8:30 تا 13:30 برگزار میشود، نیز شرکت کنند. • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
مدرسه یاب
استان :
شهر :
منطقه :
محدوده(اختیاری) :
مقطع تحصیلی :
نوع مدرسه :
جنسیت :
نام مدرسه :
موضوع قبل
موضوع بعد
آخرین پست های این بخش
آخرین پست های این تالار
مادایران، نماد اطمینان
تبلیغات
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به اين سايت (مدرسه کلوب ) میباشد و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است © Copyright 2019 - MadresehClub.com