خانه
ورود اعضا
40 بازدید

گزارش کارورزی 3 (کنش پژوهی)

 • avatar
  کاربر جدید|0 سپاس شده|4286 پست
  ۱۵:۲۳ ۱۳۹۸/۳/۲۲

  گزارش کارورزی 3 (کنش پژوهی)

  فرمت فایل  : pdf

  تعداد صفحات فایل :  105 صفحه

  مختصری از شرح

  چکیده

  پیشرفت هر جامعهای به چگونگی کیفیت آموزش و پرورش آن جامعه بستگی دارد. کارورزی در فرایند آموزش و پرورش برای هر دانشجو معلمی میتواند مثمر ثمر واقع شود و در آیندهی شغلی او تاثیرگذار باشد. در این ترم برخلاف کارورزیهای گذشته که در آن کارورزان در تدریس نقشی نداشتند یا قسمتی از - تدریس مستقل داشته باشند تا از این طریق بتوانند به آموخته 3 تدریس را بر عهده داشتند، کارورزان باید هدف این بود که با 3 های خود وآن چه در طی کارورزیها فرا گرفتهاند جامه عمل بپوشانند. در کارورزی عواملی که در تدریس موثر یک معلم میتواند تأثیر داشته باشند آشنا شویم این عوامل عبارت بودند از آشنایی با این که :هر رفتار انسان، از جمله محصل، هدف دارد یا هدف گردان است. دانشآموزان، عملی را بی هدف انجام نمیدهند بلکه میخواهند با آن عمل خود نیاز یا نیازهایی را ارضا کنند.

  لینک دانلود

  https://drsifile.com/downloads/گزارش-کارورزی-3-کنش-پژوهی/

 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
مدرسه یاب
استان :
شهر :
منطقه :
محدوده(اختیاری) :
مقطع تحصیلی :
نوع مدرسه :
جنسیت :
نام مدرسه :
موضوع قبل
زیربخش
موضوع بعد
آخرین پست های این بخش
آخرین پست های این تالار
پیش دبستان و دبستان غیردولتی پسرانه پویش - منطقه 6 تهران
مادایران، نماد اطمینان
تبلیغات
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به اين سايت (مدرسه کلوب ) میباشد و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است © Copyright 2019 - MadresehClub.com